KONKURS

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów

KONKURS

Postautor: Bynak » sob lis 13, 2010 11:02 pm

Jako że nie znalazłem lepszego działu więc ten wątek zamieszczam TU. Z góry przepraszam moderatora za bałagan i proszę o ewentualne przeniesienie wątku w odpowiedniejsze miejsce dla nie go (byle nie kosz) o ile takowe istnieje.

Tak więc za ciosem... Dużo mówić, dużo pisać a najlepiej looknąć w link:

http://www.forum.xplorator.pl/watek-konkurs

Chyba wszystko w temacie...

Pozdrawiam i zapraszam !
Bynak
 

Re: KONKURS

Postautor: ProScan » sob lis 13, 2010 11:18 pm

Przeniosłem do bardziej stosownego działu.

Kopiuję także treść "konkursu", bo zdaje się, że dostępne tylko dla zalogowanych. Zainteresowani wzięciem udziału pewnie się zarejestrują, jak zechcą.

:pa

proscan

KONKURS
Witam !

Jako że u mnie brak czasu a zapalony jestem do pomysłu budowy Eldo na quadach ogłaszam konkurs dla ludzi obeznanych we wszelkich programach służących do projektowania PCB. Konkurs polega na skonstruowaniu jak najmniejszego PCB z użyciem LM324 oraz LM339 zamiast par LM358 oraz LM393. PCB ma NIE być w wersji SMD a milimetry wyłonią zwycięzcę Zadowolony z siebie Dowolność gabarytów dozwolona oby PCB było zgodne ze schematem Edzia.

Nagroda to komplet półprzewodników (wersja life bądź quad do wyboru) przesłana darmowo pod wskazany adres. Nadmieniam jedynie że LM308 będzie w składzie tych podzespołów Zadowolony z siebie Zwycięzcę wyłonię sam... Po długiej dyskusji na GG z obecnymi forumowiczami Zadowolony z siebie Wszystkie potrzebne materiały są dostępne na tym forum więc raczej nikt nie będzie miał problemu z ich pozyskaniem. Dla zwycięzcy który wybierze obecną wersję podzespołów do Edzia moje "najnowsze" PCB z maską elementów gratis Zadowolony z siebie

Czas trwania konkursu oczywiście do końca roku. O zakwalifikowaniu do niego decyduje data zamieszczenia posta w temacie.

Zapraszam !

P.s. Sponsorzy mile widziani... Może ktoś ma "zbędne" opory , kondki, cewki do sondy bądź sam laminat. Niech napisze słowo w temacie a nagroda będzie bardziej owocna dla zwycięzcy Zadowolony z siebie
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Konstrukcje samodzielne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości