GC 1005 Czy dobry wybór?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Zablokowany
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

Witam
Mam zamiar kupić sobie wykrywacz metali będzie to mój pierwszy i co sądzicie na początek o tym

http://www.allegro.pl/item515787358_wyk ... press.html
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: Ravfal »

Post bardziej pasuje do działu Pseudodetektory. Nie kupój tego!!!
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

Pikador
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 25, 2006 4:03 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: Pikador »

Witaj
Wyraz profesjonalny jest ostatnio mocno "wyświechtany" przez różnej maści handlowców. Myślę, że odpuść sobie ten "sprzęt", kup sprawdzony w boju wykrywacz. Nie podpowiem Ci jaki, bo sam nie podpowiedziałeś czego chcesz szukać. Powiem, że za 400 - 500 PLN kupisz już coś co daje satysfakcję.
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

Szukam czegoś dobrego, ale i taniego tak na wypady do lasów
Tak do 400
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: Ravfal »

Polecam (z własnego doświadczenia) Kanarki czyli Seria ACE 150 lub 250
Pikador
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 25, 2006 4:03 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: Pikador »

Tak do lasu, to kanarki nie bardzo się nadają. Oczywiście jak ktoś się uprze to i łyżeczką od herbaty tunel do Chin wykopie, ale nie o to chodzi. Rzecz podstawowa, kanarki słabo widzą "żelazną militarkę".
Ravfal
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 09, 2008 7:23 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: Ravfal »

Co rozumiesz przez "sąłbo widzą "? Wadą kanarków jest dosyć niski zasięg który i tak jest o niebo większy niż w tych wykrywaczach które zaproponowałeś. A żelazo widzą tak samo jak wszystkie inne wykrywacze kwestiam ustawień. Jeśli chcesz szukać głebszej militarki to za te pieniądze kupisz używanego Smętka
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

diadem
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:38 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: diadem »

Chińczyk, trzymaj się od tego z daleka.
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: ProScan »

Jeśli do lasu to kup tego PI (bo nie ma dyskryminacji). Jeśli taniego (w cenie jak te dwa) to kup sobie tego:

http://www.allegro.pl/item528742333_wyk ... f_vat.html

Ale zacznij od ortografii - przyda się w życiu bardziej niż latanie z wykrywaczem. Uwierz mi.

:smt045

proscan
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

ok dzienki
wezme go
grzechuu1
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 10:02 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: grzechuu1 »

A jak się go reguluje,dostraja czy coś takiego
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GC 1005 Czy dobry wybór?

Post autor: ProScan »

A o którym mówimy ?

Ja nie sprzedaję tych wykrywaczy, więc proszę z wszelkimi pytaniami najpierw do sprzedawcy - do mnie tylko w razie wątpiwości.

Jak zacznę rozpisywać się co może dany wykrywacz, a czego się domyślam, to wyjdzie na to, że polecam zakup jednego z tych wykrywaczy. #-o

NIE POLECAM.

Jak tylko ...

Odradzam zakup chińczyków z pierwszywch watków.

Z tych dwóch ostatnio wytypowanywch wskazuję na ta samorobkę rzemieślniczą, jeśli ktoś chce zasięgu, a nie potrzebuje dyskryminacji (chociaż zasięgu się tylko domyślam, bo NIE ZNAM tego wykrywacza).

Tem "Masdek" jest wyraźnie sensowniejszy od tych innych chińczyków, ale tylko dla DESPERATÓW i raczej na drobniejsze rzeczy, bo to dynamik.

OGÓLNIE ODRADZAM zakup wyrobów nieznanych firm. A póki jest zima, to nie kupować byle czego, na chybcika.

Wątek zamykam. Proszę konsultować wśród ludzi, którzy to mają - pewnie znajdą się tacy na forach dla poszukiwaczy. Można też wysłać poprzez system allegro prośby o opinie bezpośrednio do tych, którzy kupili podobne sprzęty.

:pa

proscan
Zablokowany