Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Witam jestem tutaj nowym fomurowiczem chcialem sie zapytac fachowcow od wykrywaczy a wiec chodzilem 1 rok z ace 150 ale z uplywem czasu chcialbym zamienic 150tke na cos innego myslalem o fisher f2 a nawet prawie jestem przekonany o zakupie jego ale chcialbym jeszcze moze cos sie dowiedziec od kolegow czy to dobry wybor?
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Ponawiam moj temat prosze o jakies odpowiedzi do mojego pytania na temat czy to dobry wybor Fisher f2?
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Moim zdaniem nie warto.
proscan
proscan
Fisher f2 pytanie
a wiec do 800zl jaki uzywany wykrywacz warto ?
Fisher f2 pytanie
A czy wykrywacz Delta 4000 jest lepszy od fisher f2?
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Proszę trzymać się tematu.
proscan
proscan
Fisher f2 pytanie
do Proscan to co kolega poleca jaki wykrywacz?
Fisher f2 pytanie
na temat fishera f2 jest naprawde duzo informacji mniej wiecej ze jest lepszy od ace 250tki i nawet troche glebszy no wdg.mnie ladniejszy i juz chyba postanowilem ze wybieram fiszerka f2
Re: Fisher f2 pytanie
jopek77 pisze:no wdg.mnie ladniejszy i juz chyba postanowilem ze wybieram fiszerka f2
trzeba było tak od razu.... O gustach się nie dyskutuje - najważniejsze to mieć piękny wykrywacz i myśleć że jest głębszy.
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
ten ma ładną cewkę i ''wdg'' producenta jest bardzo głęboki:
http://allegro.pl/orginal-all-1m-dynami ... 41275.html
http://www.allegromat.pl/aukcja102267
http://allegro.pl/orginal-all-1m-dynami ... 41275.html
http://www.allegromat.pl/aukcja102267
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
No cóż. Miało być do 800zł, a ten cud techniki za 1600zł czyli budżet przekroczony dwukrotnie!
To pewnie przez tą "ładną" cewkę.
proscan
To pewnie przez tą "ładną" cewkę.
proscan
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Zatem jeśli ma być ładny to może ten:
http://allegro.pl/promocja-wykrywacz-me ... 75365.html
Nie dość że ładny to jeszcze głęboki.......... niebieski kolor
No i w budżecie się mieści.
http://allegro.pl/promocja-wykrywacz-me ... 75365.html
Nie dość że ładny to jeszcze głęboki.......... niebieski kolor
No i w budżecie się mieści.

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Po ACE 150, żeby zbytnio nie przepłacać kasy polecam BH LoneStar
Używkę w dobrym stanie można już kupić za 350-400 zł
Mam ten wykrywacz i ma lepszą dyskryminację od ACE 250 i lepiej maskuje żelazo w zaśmieconym terenie.
Zasięgi z cewką 8 cali są na podobnym poziomie jak ACE 250 z lekką przewagą dla LS, natomiast z cewką 10 cali znacznie większe od 250, lecz minimalnie mniejsze od EuroACE
Wykrywacz jest bardziej stabilny od ACE a wskazania na ikonkach bardziej wiarygodne.
Jedyny problem jest taki, że bardzo rzadko jest na allegro.
Jego największą zaletą jest to że jest lekki i można z nim godzinami chodzić w terenie.
Do wady tego wykrywacza należy zaliczyć rodzaj zasilania, 2 baterie 9V.
Cewki są identyczne jak w F-2 i F-4

Używkę w dobrym stanie można już kupić za 350-400 zł
Mam ten wykrywacz i ma lepszą dyskryminację od ACE 250 i lepiej maskuje żelazo w zaśmieconym terenie.
Zasięgi z cewką 8 cali są na podobnym poziomie jak ACE 250 z lekką przewagą dla LS, natomiast z cewką 10 cali znacznie większe od 250, lecz minimalnie mniejsze od EuroACE
Wykrywacz jest bardziej stabilny od ACE a wskazania na ikonkach bardziej wiarygodne.
Jedyny problem jest taki, że bardzo rzadko jest na allegro.
Jego największą zaletą jest to że jest lekki i można z nim godzinami chodzić w terenie.
Do wady tego wykrywacza należy zaliczyć rodzaj zasilania, 2 baterie 9V.
Cewki są identyczne jak w F-2 i F-4
