Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: jopek77 »

Witam jestem tutaj nowym fomurowiczem chcialem sie zapytac fachowcow od wykrywaczy a wiec chodzilem 1 rok z ace 150 ale z uplywem czasu chcialbym zamienic 150tke na cos innego myslalem o fisher f2 a nawet prawie jestem przekonany o zakupie jego ale chcialbym jeszcze moze cos sie dowiedziec od kolegow czy to dobry wybor?
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: jopek77 »

Ponawiam moj temat prosze o jakies odpowiedzi do mojego pytania na temat czy to dobry wybor Fisher f2?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: ProScan »

Moim zdaniem nie warto.

:pa

proscan
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Fisher f2 pytanie

Post autor: jopek77 »

a wiec do 800zl jaki uzywany wykrywacz warto ?
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Fisher f2 pytanie

Post autor: jopek77 »

A czy wykrywacz Delta 4000 jest lepszy od fisher f2?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: ProScan »

Proszę trzymać się tematu.

:pa

proscan
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Fisher f2 pytanie

Post autor: jopek77 »

do Proscan to co kolega poleca jaki wykrywacz?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: ProScan »

ACE 250
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Fisher f2 pytanie

Post autor: jopek77 »

na temat fishera f2 jest naprawde duzo informacji mniej wiecej ze jest lepszy od ace 250tki i nawet troche glebszy no wdg.mnie ladniejszy i juz chyba postanowilem ze wybieram fiszerka f2
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Fisher f2 pytanie

Post autor: KrisssK »

jopek77 pisze:no wdg.mnie ladniejszy i juz chyba postanowilem ze wybieram fiszerka f2

trzeba było tak od razu.... O gustach się nie dyskutuje - najważniejsze to mieć piękny wykrywacz i myśleć że jest głębszy.
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: pastuszek »

ten ma ładną cewkę i ''wdg'' producenta jest bardzo głęboki:
http://allegro.pl/orginal-all-1m-dynami ... 41275.html

http://www.allegromat.pl/aukcja102267
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: ProScan »

No cóż. Miało być do 800zł, a ten cud techniki za 1600zł czyli budżet przekroczony dwukrotnie!

To pewnie przez tą "ładną" cewkę.

:)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: KrisssK »

Zatem jeśli ma być ładny to może ten:
http://allegro.pl/promocja-wykrywacz-me ... 75365.html
Nie dość że ładny to jeszcze głęboki.......... niebieski kolor :D

No i w budżecie się mieści. :smt077
endriu624
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:50 pm

Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?

Post autor: endriu624 »

Po ACE 150, żeby zbytnio nie przepłacać kasy polecam BH LoneStar
Używkę w dobrym stanie można już kupić za 350-400 zł
Mam ten wykrywacz i ma lepszą dyskryminację od ACE 250 i lepiej maskuje żelazo w zaśmieconym terenie.
Zasięgi z cewką 8 cali są na podobnym poziomie jak ACE 250 z lekką przewagą dla LS, natomiast z cewką 10 cali znacznie większe od 250, lecz minimalnie mniejsze od EuroACE
Wykrywacz jest bardziej stabilny od ACE a wskazania na ikonkach bardziej wiarygodne.
Jedyny problem jest taki, że bardzo rzadko jest na allegro.
Jego największą zaletą jest to że jest lekki i można z nim godzinami chodzić w terenie.
Do wady tego wykrywacza należy zaliczyć rodzaj zasilania, 2 baterie 9V.
Cewki są identyczne jak w F-2 i F-4

Obrazek
ODPOWIEDZ