Modernizacja upgade Minelab Quattro

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
zdzichowina
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm

Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: zdzichowina »

Czy była by morzliwośc zastosowania procesora od Safari do Qattro . Chętnych na taką przeróbkię było by napewno dużo .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: ProScan »

Zanim odpowiem na to pytanie, to proszę wskazać 3 różnice w działaniu oprogramowania S-Q.

I nie liczyć ekranu powitalnego.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: Armand »

Może S jest szybsze? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Myślisz, że różnica jest tylko w kolorze farby wykrywacza i sondzie?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: ProScan »

Sonda jest inna. Ale to nie jest różnica w oprogramowaniu :-)

A czy szybsze? Ja nie wiem. Może głębsze? Ja nie wiem. Może ma lepszą identyfikację? Ja nie wiem.


:pa

proscan
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: marcinch1979 »

a ja wiem:
znacznie drozsze, a wystarczy tylko wymienic cewke na Pro
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: ProScan »

Tak i ja przypuszczam. Chętnie bym sprawdził. Dla Odkrywcy mamy już gotowy test Quattro - brakuje tylko Sarafi do kompletu...

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: Witcher »

Ja mam nową sondę jak by ktoś potrzebował 8)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: ProScan »

Na sprzedaż ? Za ?

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: Witcher »

Do testów jak by była potrzebna( w sensie: mogę ją pożyczyć na kilka dni ) :D
Ostatnio zmieniony pn lis 16, 2009 6:50 pm przez Witcher, łącznie zmieniany 1 raz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Post autor: ProScan »

Hehe.

Jak będzie dostępny Safari, to i sonda będzie.

Ale dzięki serdeczne za gotowość do pomocy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ