Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
Edik
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: Edik »

Nowy detektor PI firmy Lorenz

To będzie chyba najdroższy wykrywacz na świecie:

http://www.metaldetectors.de/uk/products_deepmax_x6.htm

:pa
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: SiD »

Fajane pomysły:
- GPS data logger
- możliwość samodzielnych aktualizacji firmware (nie to co w T2)

Co do reszty, nie znam się na tego typu wykrywaczach w ogóle. Wygląda na solidnie wykonany. A stelaż do chodzie z tradycyjną, okrągłą sondą, jest chyba od Tesoro ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: ProScan »

jest chyba od Tesoro


Od CSCOPA.

Obrazek

Obrazek

Tego typu wykrywacze są robione już od dawna (np. przez firmę Geonics). Lorenz po prostu wkracza na grunt hobbystyczny z tego rodzaju sprzętem.

:pa

proscan
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: PartyzantPL »

Witam. Już można kupić http://www.allegro.pl/item997100249_now ... ogger.html myślałem że będzie droższy, ale i tak nie jest tani.
deicide
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 9:31 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: deicide »

"Cena podana jest ceną netto."

:lol:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: ProScan »

Podawanie cenny netto jest próbą wprowadzenia potencjalnych licytujących w błąd (o tym że jest niezgodne z regulaminem allegro nie ma co wspominać).

Tak to zwykle bywa że duże pieniądze i drobne cwaniactwo idą w parze.

:dodu

proscan
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: warwick »

Witajcie,
aukcji już nie bo została zdjęta przez pracownika allegro - chciałbym się dowiedzieć ile taki sprzęt kosztował i jaki był do niego opis...

nie wrzucił nikt może aukcji na allegromat ??

pozdr.warwick
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy LORENZ DEEPMAX X6 Series

Post autor: KrisssK »

Aukcja pewnie się niebawem pojawi, Allegro wywaliło aukcję bo podana cena była ceną netto (chyba 23 800zł)
ODPOWIEDZ