Prizm V - brak dźwięku

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

Prizm V - brak dźwięku

Post autor: DarekD »

Cześć,
zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną:
White's Prizm V - cewka 950 - przy włączeniu/szukaniu brak sygnału dźwiękowego - na słuchawkach też nic nie słychać.
Na wyświetlaczu wszystko o.k.
Nie było żadnych ostrzeżeń że coś pada. Gwaranacja.. już dawno temu:) Najlepsze że wykrywacz używam od 4 lat, teraz na tydzień pożyczyłem kumplowi.. i wtedy padł.
On o sprzęt dba bardziej niż ja:)
Wysyłam rano - elektronika + cewka.
Pozdrawiam
Darek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prizm V - brak dźwięku

Post autor: ProScan »

OK. Nie zawadzi dorzucić jedną parę słuchawek, ale nie jest to konieczne.

:pa

proscan
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

Rozpakowałem. Zapakowałem. Są.

W łacinie to z pewnością lepiej brzmi ;)
Darek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prizm V - brak dźwięku

Post autor: ProScan »

Najważniejsze żeby było: dostałem, zobaczyłem, naprawiłem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prizm V - brak dźwięku

Post autor: ProScan »

Witam

Wykrywacz przyszedł i w zasadzie jest zrobiony, ale mam kilka pytań:

Jakie były okoliczności uszkodzenia?

Czy uszkodzenie wystąpiło na tych załączonych słuchawkach (i czy wszystkie, które Pan ma, są w tak złym stanie)?

Czy to pierwszy problem z AUDIO na Prizmie, który Pan ma?

Gdzie się podziała jedna ze śrubek skręcająca obudowę?

W jaki sposób mam odesłać (do uregulowania pozostał koszt przesyłki)?

Czy to Pan jest autorem zdjęcia z jaszczurką?

Chyba tyle...

:pa

proscan
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

LUX =D>
...no to po kolei:

Jakie były okoliczności uszkodzenia?
Szukaliśmy metalowych elementów młynka w workach w magazynie - młynek wpadł w kawałkach do produktu. Bardzo dużo zakłóceń, bardzo dużo sygnałow w krótkim czasie. ALL METAL i PIN-POINT. Nie upadł. Upadek zaliczył w tamtym roku ale działał O.K.

Czy uszkodzenie wystąpiło na tych załączonych słuchawkach (i czy wszystkie, które Pan ma, są w tak złym stanie)?
To w sumie moje ulubione :) (nie, mam też lepsze przy Sovereignie a do PRIZMA nie są zwykle używane) Szukaliśmy BEZ słuchawek.

Czy to pierwszy problem z AUDIO na Prizmie, który Pan ma?
TAK
(kupiony używany - głowy nie dam, ale z pewnośćią pierwszy od 4-5lat)

Gdzie się podziała jedna ze śrubek skręcająca obudowę?
Ukręcił się (no dobra - ja ukręciłem) uchwyt śrubki przy rozkręcaniu obudowy gdy zachciało mi się sprawdzić czy to nie jakiś odlutowany kabelek. Nic innego bym nie dotykał - słowo. Śrubkę i część ukręconego uchwytu mam.

W jaki sposób mam odesłać (do uregulowania pozostał koszt przesyłki)?
Jeśli można za pobraniem, albo poproszę o numer konta to doślę.
Kurier - ubezpieczenie na 800zł.

Czy to Pan jest autorem zdjęcia z jaszczurką?
Obawiam się że nie - robię raczej mało artystyczną masówkę :oops:

Chyba tyle...


Darek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prizm V - brak dźwięku

Post autor: ProScan »

Jeśli kurierem, to zamówię DHL na Pana koszt - i po sprawie.

Na adres (kolegi) podany w formularzu.

:pa

proscan
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

Śpiewa jak nowy =D>
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ