oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: liberty1212 »

witam wszystkich
niedawno stałem sie (nie)szczęśliwym posiadaczem Omegi 8000
Niestety jego osiągi mocno odbiegają od obietnic złożonych przez producenta. Czy 2-3 cm większy zasięg w porównaniu do Ace 250 to cos normalnego. Prosze o opinie kolegów :D
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: zdzichu »

Sprecyzuj dokładnie na czym polega problem , na jakich obiektach , w powietrzu czy gruncie ?
Jeśli chodzi o zasięgi to ta sama liga co T2 . Miałem Ace i te 2-3 cm więcej nie mama do czego porównać :D
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: liberty1212 »

Chodzi mii o glebę. W porównaniu do Ace 250 (test na monecie 2 kopiejki i Łuska od Mausera. Oba wykrywacze na standardowych cewkach) tylko o 2-3 cm głębsz a może i mniej. W związku z tym nie wiem czy to norma czy uszkodzony sprzęt gdyż spodziewalem się więcej.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: zdzichu »

Nie możliwe łuskę bierze dużo głębiej i monety też. Mierzyłeś ile to centymetrów na te znaleziska ? zakopałeś specjalnie czy znalazłeś z przypadku ?
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: liberty1212 »

Witam
Dzisiaj uż estem pewiem że Omega jest wadliwa. Dzięki Kolegom mialem możliwośc przetestowania i porównania osiągów. Musi iść do serwisu:-) a szkoda bo zapowiadało sie ciekawie. Dzięki zdzichu za reakcje.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: Lamina »

czy juz wszystko jest ok?
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Post autor: liberty1212 »

Wszystko już gra. Polecam
Teraz rozglądam się za nową cewką
Może być 11 DD albo Nel jeśli ktoś takową posiada w rozsądnej cenie proszę o info
ODPOWIEDZ