Oj Deus dawno i nieprawda
wiele rzaeczy mnie rozczarowalo, czesc mozna przeczytac na PS, no i cos jeszcze o czym nie wspomnialem na PS, dla kogos kto kocha minelaby kazdy kolejny sprzet bede do nich porownywal i niestety Deus moze co najzwyzej panu Explorerowi "kawe rano robic i kapcie przynosic"
Pod wzgledem zasiegu nie ma szans z minelabami, ok powie ktos inny, ale w pewnych sytuacjach minelaby wymiekaja, dobra zgodze sie, ale w takim wypadku nalezaloby siegnac po GoldMaxxa, ktory bedzie sie znacznie lepiej spisywal od Deusa i ostatnie z Explorerem duzego zelaza nie musze kopac, z Deusem nalezaloby, bo te niczym sie nie rozni od duzego srebra, badz brazu.
PS
kolega, ktory kupil ode mnie Deusa, pozbyl sie go po miesiacu i wrocil do Explorera