anRO pisze:Nie wiem czy się mylę,ale wygląda ze jest jakaś wersja z głośnikiem. http://www.youtube.com/watch?v=KOSmI9AO ... re=related
Po odłączeniu słuchawek automatycznie przełącza się na głośnik,nie ma regulacji głośności(wielka szkoda).
W komplecie jest zaślepka na wtyk po słuchawkach.
Pozdr.