Garrett AT Pro

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
HUBAL
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 13, 2010 7:22 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: HUBAL »

anRO pisze:Nie wiem czy się mylę,ale wygląda ze jest jakaś wersja z głośnikiem. http://www.youtube.com/watch?v=KOSmI9AO ... re=related



Po odłączeniu słuchawek automatycznie przełącza się na głośnik,nie ma regulacji głośności(wielka szkoda).
W komplecie jest zaślepka na wtyk po słuchawkach.

Pozdr.
anRO
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Garrett AT Pro

Post autor: anRO »

Jak wygląda w porównaniu do GTI.Gdzieś piałeś że z GTI się nie rozstaniesz , :lol: .Chyba na Pomorskim.
ODPOWIEDZ