Delta 4000
Delta 4000
Witam kolegów poszukiwaczy mam pytanie czy Delta 4000 z cewką ,,11,,DD to dobry wybór czy może jakiś użytkownik tego wykrywacza może coś o tym wykrywaczu napisać z góry dziękuje. i jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
-
mariusz.babilon
- Posty: 23
- Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
- Lokalizacja: Polska
Delta
Witam!
Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.

Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.

Delta 4000
jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
-
mariusz.babilon
- Posty: 23
- Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
- Lokalizacja: Polska
delta
Witam!
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.