(Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

(Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:A jakiegoś zdjęcia nie da się zamieścić (na fotosiku lub czymś podobnym)?


A co tam.
Zrobię koledze reklamę - dobra robota jest tego warta.
Może przy następnym zamówieniu będzie jakiś konkretny upust :D

Moje sito to wykonanie do poszukiwania w wodzie.
Super solidne, pięknie wykonane: blacha nierdzewka gr. 1,5mm, góra i tył 2mm. waga ok. 1,5kg. Wykończenie przez elektropolerowanie, spawy szlifowane praktycznie na gładko.

Sito świeci się jak psu j...ca aż żal go zacząć używać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
lopezik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 15, 2011 1:02 pm
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK ;)
Kontakt:

Ponawiam Ogłoszenie

Post autor: lopezik »

Do sprzedania czerpaki na plaże ( sand scoop )
Male sito cena 100 zł + koszt przesyłki
Duże sito 150 zł + koszt wysyłki
Wszystkie sita zrobione są z blachy nierdzewnej
Otwory okrągłe mają średnicę 12,5 mm natomiast otwory kwadratowe 8 mm

Mogę zrobić inne wzory jeśli ktoś jest chętny !!!

Więcej info na procesorx@wp.pl
Pozdrawiam

http://img401.imageshack.us/img401/7168 ... 212545.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/1215/20111028212251.jpg
http://img851.imageshack.us/img851/675/ ... 212046.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/4908/2 ... 212007.jpg
http://img705.imageshack.us/img705/7687 ... 212332.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/2191 ... 212116.jpg
Ostatnio zmieniony pt paź 28, 2011 9:05 pm przez lopezik, łącznie zmieniany 1 raz.
kolekcjoner3000
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 25, 2011 11:40 pm
Lokalizacja: Elbing

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: kolekcjoner3000 »

Witam
Zakupiłem duże sito - mistrzostwo świata. W wodzie sprawuje się wyśmienicie, na suchym piachu jeszcze lepiej. Polecam Kolegom w 100%.
emision
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 9:18 pm

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: emision »

Witam również zakupiłem sito ze zdjęcia, sito precyzyjnie wykonane z dobrego i wytrzymałego materiału. Przystępna cena. Polecam
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: KrisssK »

Lopezik ogłosił się na nie lubianym przez Proscana (teraz wiedzę że bardzo słusznie) forum ze swoimi rewelacyjnymi sitami do piasku.

Proszę zobaczyć co głupole wyprawiają:
http://www.forum.eksploracja.pl/viewtop ... 62&t=24867
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: ProScan »

Trzeba się logowac ...


:|


proscan
lopezik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 15, 2011 1:02 pm
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK ;)
Kontakt:

Re: Ponawiam Ogłoszenie

Post autor: lopezik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
sniper
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 16, 2012 10:16 pm

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: sniper »

Zakupiłem duże i małe sito i... super sprawa. Wykonanie i wykończenie na najwyższym poziomie, solidnie i z dbałością o detale. Wielkość i kształt obu dobrana optymalnie do przeznaczenia, a użyty materiał gwarantuje długie użytkowanie.
Teraz może parę słów jak się sprawują, bo miałem już okazję użyć obu...
Może ujmę to tak, że nie wyobrażam już sobie nic lepszego do poszukiwań i przesiewania w tak prosty i szybki sposób jak robią to te kosze sita. Oczywiście - wiadomo, że tyczy się to terenu do jakiego są przeznaczone :D
Aha, no i jeszcze jedno. Zamówione sita dotarły bardzo szybko.
Sumując zakup sprzętu był bardzo dobrą decyzją i szczerze wszystkim polecam :D
Tom124
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 6:13 pm

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: Tom124 »

Też się skusiłem bo to jedyny egzemplarz który spełniał moje rygorystyczne wymagania.
Sam bym lepiej nie zrobił dlatego musiałem je mieć;)
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: Gre-gre »

Towar najwyższej jakości...
Serdecznie polecam =D>
Pozdrawiam - Gre-gre.
janopalski
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 06, 2012 7:14 am

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: janopalski »

Witam, czy oferta sit do podwodnych poszukiwań jest nadal aktualna? pozdrawiam serdecznie
Janek
lopezik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 15, 2011 1:02 pm
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK ;)
Kontakt:

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: lopezik »

Tak,nadal aktualne !!!
mario02
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 02, 2011 9:30 pm

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: mario02 »

Jestem zainteresowany kupnem czerpaka ,nadal aktualne?Proszę o odp.
lopezik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 15, 2011 1:02 pm
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK ;)
Kontakt:

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Post autor: lopezik »

Aktualne zapraszam na priv procesorx@wp.pl
ODPOWIEDZ