GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Re: gti 2500
Mieszkam bardzo blisko ...
Gdyby była potrzebna cewka do celów testowych to jestem do dyspozycji ...
Mam dwa pająki (9,5 i 12 cali )...
Może biała cewka wymaga podróży do Gliwic ?
Pozdrawiam - Gre-gre.
Gdyby była potrzebna cewka do celów testowych to jestem do dyspozycji ...
Mam dwa pająki (9,5 i 12 cali )...
Może biała cewka wymaga podróży do Gliwic ?
Pozdrawiam - Gre-gre.
Re: gti 2500
witaj Gre-gre .chętnie przetestuję mego gti2500, na twoich sondach.powiedz tylko jak do Ciebie dojechać i kiedy masz czas na to.pozdrawiam.
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
problem z garrettem gti
witam, zwracam się z uprzejmą prośbą do wybitnego fachowca o małą pomoc, mianowicie mam problem z garrettem gti, cewka standardowa 9,5, zasięg jest masakrycznie mały tj ok 10cm-nie więcej, w porównaniu z garrettem 350 którego też posiadam odpada w przedbiegach. co raz daje dziwne sygnały bez powodu, a gdy chciałem zobaczyć wtyczkę(nie wyłączyłem wykrywacza-wiem mój błąd) i odkręciłem całkowicie to zaczął grać jak Chopin, gdy zmniejszyłem czujność(nadal na odkręconej cewce) przestał wariować. Więc pytanie, czy to jakaś awaria czy ten typ tak ma?? opisane wariacje były w szczerym polu, z dala od linii WN itd. z góry dziękuję za pomoc
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: problem z garrettem gti
objawy podobne lecz mój nie gubi ustawień itd. przyzwyczaiłem się do garrettów i jeśli chodzi o sygnały duchy to jeszcze jestem w stanie to ścierpieć, ale ten zasięg to masakra... możliwe, że cewka siadła??? no i co oznacza te piszczenie jak cewka jest odłączona, czy to normalne? pozdrawiam
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
A czy wykonał Pan reset?
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
tak, w pierwszej kolejności, wszystko przepatrzyłem, baterie naładowane na max(tj akumulatorki), uderzeń żadnych też nie było...
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
1. Najprostszy test - sprawdzić na innej sondzie.
2. Jaki zasięg na monetę?
3. Czy działa wizualizacja?
4. Wykrywacz bez sondy może zachowywać się całkowicie przypadkowo.

proscan
2. Jaki zasięg na monetę?
3. Czy działa wizualizacja?
4. Wykrywacz bez sondy może zachowywać się całkowicie przypadkowo.
proscan
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
z podmianką będzie troche gorzej, bo z takim sprzętem nikt z "gangu" nie śmiga... zasięg to tak jak pisałem ok 10cm, praktycznie to co po wierzchu(zaraz za mną kolega zamiatał at pro i masę rzeczy mój w ogóle nie wskazywał). wizualizacja jak najbardziej działa. bez sondy głupieje, ustaje jak zmniejszy mu się czułość na 3/4 gwizdka...
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Ale czy te 10cm to w powietrzu, bo informacje że "kolega wymiata, a ja nie", to żadna informacja nt. wykrywacza?
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
nie, nie w powietrzu, w terenie. napisałem poprostu dla porównania, bo coś z tym sprzętem jest ewidentnie nie tak... tylko gdzie szukać przyczyny???królu złoty pomóż:-)
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Powodów moze być sto - z brakiem umiejętności posługiwania się sprzętem włącznie.
Jaka jest zatem odpowiedź na pytanie 2? Ale w powietrzu, bo tylko powietrze zasięgi są porównywalne.
proscan
Jaka jest zatem odpowiedź na pytanie 2? Ale w powietrzu, bo tylko powietrze zasięgi są porównywalne.
proscan
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
w powietrzu jest deko lepiej, ale to dosłownie deko, 350tka w takim samym teście radzi sobie lepiej
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Sorry - to nei jest odpowiedź.
Ja w każdym razie na podstawie uzyskanych informacji żadnego uszkodzenia nie widzę. Nie wiem też czy wykrywacz jest dobry.

proscan
Ja w każdym razie na podstawie uzyskanych informacji żadnego uszkodzenia nie widzę. Nie wiem też czy wykrywacz jest dobry.
proscan
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
to w sumie tak jak ja niewiem czy jest dobry czy nie:-) biorąc pod uwagę obydwa wykrywacze-350 i gti to w tym momencie gti ma osiągi jak jakiś chiński szmelc, a 350 jak najlepszy wykrywacz na świecie:-) tak czy siak dziękuje za poświęcony dla mnie czas i wysłuchiwanie pierdół po nocy,pozdrawiam:-)
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
witam ponownie, nurtowały mnie te problemy z gti i rozkręciłem go na części pierwsze. w puszcze wydaje się wszystko ok, za to wtyczka wygląda tak jak na załączonych zdjęciach. wszystkie piny są ok ale jeden czarny jest jakby oderwany od drugiego białego, jakby podwójnego(niewiem jak to nazwać). czy należy się go przylutować czy on poprostu ma być "pusty"? z góry dziękuję za pomoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.