Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
SanczoTO
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 8:18 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: SanczoTO »

Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ? Czy ktos to miał w rękach, mysle ze to starszy brat gti2500, czy zaisegi i czulosc beda podobne ? Prosze o pomoc. :? :? :?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: ProScan »

GTI 2000 to praktycznie to samo co 2500 pod warunkiem, że sonda typu Scorcher na obu wykrywaczach.

W modelu 2000 nie było podświetlenia i możliwości współpracy z przystawką Eagle Eye.

:pa

proscan
SanczoTO
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 8:18 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: SanczoTO »

Jeszcze jedno pytanko a GTI 1500, czy jest udany, czy ktos to mial w ręku, jak ciągnie monetki - wzglednie czy jest taki sam jak mnielab explorer w ilosci wyciąganych fantów (monetki, bizuteria, drobnica), z gory wielkie dzieki!!!!!! :roll: :roll: :roll:
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: ProScan »

Z tego co pamiętam GTI 1500 to mniej wiecej ta sama technologia co GTI 2500/2000 tyle, że Imaging działa w trybie pinpoint i nie ma trybu statycznego.

Sądzę że skutecznośc na monetki będzie równa skuteczności innych GTI.

Inną sprawą pozostaje porównanie z Explorerem. Moim zdaniem nie ma szans w tym starciu.

:pa

proscan
SanczoTO
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 8:18 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: SanczoTO »

Dziękuje. Mam jeszcze pytanie : Czy cewki 9,5 cali (standardowe) biała dawniej i obecna żebrowana czarna : czymś się różnią oprócz budowy i koloru, w gti garrettach {1500, 2500}? Bardzo dziękuje! :?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Post autor: ProScan »

Chodzi o osiagi ?

Nie wiem, ale te nowsze są zgrabniejsze i wyglądają na solidniejsze.
Warto jednak nabyć osłonkę.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ