Czy to zjawisko da się wykorzystać ?

Informacje dla bardziej dociekliwych, ale bez przesady ...
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Czy to zjawisko da się wykorzystać ?

Post autor: ProScan »

Podręczniki Akademickie - Elektrotechnika

na: http://ksiazka.edu.pl/product_info.php? ... ts_id=1942

link działający (stary przestał): http://www.ksiegarnia.edu.pl/p2276,elektrotechnika.html

Spis treści:
=> ROZDZIAŁ 2 [ Pole elektryczne ]
=> podrozdział 2.1 .......... <= ( odkryli nowe zjawisko :?: )

:-k

:-)

proscan
Ostatnio zmieniony śr gru 21, 2011 9:27 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?

Post autor: bigi »

wybacz musze to zacytowac :)

Zjawisko elektryzowania ciot.
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Czy to zjawisko da się wykorzystać ?

Post autor: wniebowziety »

He He mam tę książkę w domu(brat elektromonter). Koniecznie muszę zajrzeć do tego rozdziału - pewnie ciekawe treści ;) Przy okazji może czegoś się nauczę i sam sobie wykrywacz będę naprawiał ;) :? ;)
ODPOWIEDZ