Witam szanownych forumowiczów.
Jestem posiadaczem MUSKETEERA mam zamiar przejść na TESORO CIBOLA.
Prosiłbym o spostrzeżenia użytkowników CIBOLI o jego możliwościach.
Głownie chodzi mi o to czy jest on lepszy w swoich osiągach od MUSZKIETERA.
pozdrawiam i dziekuję
MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA
Re: MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA
O kurcze,
Właśnie zauważyłem, że nie odpowiedziałem na ten wpis.
Chociaż w sumie, nie jestem użytkownikiem Ciboli i nigdy jej w rękach nie miałem, wobec czego chyba nie był adresowany do mnie...
A z ciekawości. Kupiłeś Reinfeld ten wykrywacz ?
proscan
Właśnie zauważyłem, że nie odpowiedziałem na ten wpis.
Chociaż w sumie, nie jestem użytkownikiem Ciboli i nigdy jej w rękach nie miałem, wobec czego chyba nie był adresowany do mnie...
A z ciekawości. Kupiłeś Reinfeld ten wykrywacz ?
proscan