Słuchawki do Fishera F 75
Re: Słuchawki do Fishera F 75
Miałem jedną sztukę, już sprzedałem. Firma Armand, jako jedyna polska firma wykrywaczowa na forach, działa jawnie, pod odsłoniętą przyłbicą, z oficjalną nazwą, bez "kretów". Nie rozumiem insynuacji dotyczącej aukcji?
Nie sprzedałem ich na jednej aukcji, to automatycznie wystawiłem następną.
Re: Słuchawki do Fishera F 75
OK, skoro chce Pan wyjaśnić, to proszę wyjaśnić:
24 marca niejaki Hermi zakupił słuchawki.
Dzisiaj widzę, że te same słuchawki są znów na aukcji (29 dni). Hermi nie kupił??
I jeszcze ten dopisek:
Podkreślam - nie nam NIC do tego co Pan sprzedaje. Chciałbym tylko, by na moim forum były podawane informacje prawdziwe.
proscan
24 marca niejaki Hermi zakupił słuchawki.
Dzisiaj widzę, że te same słuchawki są znów na aukcji (29 dni). Hermi nie kupił??
I jeszcze ten dopisek:
Z UWAGI NA WZROST KURSU EURO NASTĘPNA DOSTAWA BĘDZIE DROŻSZA.
Podkreślam - nie nam NIC do tego co Pan sprzedaje. Chciałbym tylko, by na moim forum były podawane informacje prawdziwe.
proscan
Re: Słuchawki do Fishera F 75
Już zdjąłem z aukcji te słuchawki, wystawiałem je w tzw "sklepie A...", więc aukcja się sama odnowiła. Dzięki za wrócenie uwagi.
A co do dopisku, to zadziałał
Generalnie polecam na zimę słuchawki ciepłe, na lato chłodne, a dla samotnych mono-słuchawkę
A co do dopisku, to zadziałał
Generalnie polecam na zimę słuchawki ciepłe, na lato chłodne, a dla samotnych mono-słuchawkę