podziękowania dla proscana

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
tomasz#
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 04, 2006 10:06 am

podziękowania dla proscana

Post autor: tomasz# »

witam chciałem podziękowac za udzielenie wszelkich informacji dotyczących wykrywaczy,dziękuje za konsultacje,
jednak zdecydowałem się na gti 2500 z 2 boxem oferta atrakcyjna nawet zgodzili się na poniesienie kosztu przesyłki.
W przyszłym sezonie może się skłusze na xlt to ciekawy sprzęt ale wymagający dużej wprawy,myślę ze na początek wystarczy gti pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: podziękowania dla proscana

Post autor: ProScan »

:smt041 :smt023 #-o =D> :-k [-X :pa :smt021 :smt022 :idea: :?: [-( :smt017 :smt086 :smt100 :smt102 :smt091 :smt101 :smt109

Po powyżej obrazuje proces myślowy Tomasza, w którym mu towarzyszyłem.

powodzenia

:pa

proscan
ODPOWIEDZ