problemowy XL pro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

wysłany piorytetem jak dojdzie to proszę o wiadomość bo z tą pocztą nic nie wiadomo :(
pozdrawiam
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Witam mam pytanie czy przesyłka dotarła z wykrywką XL PRO? :?: Trochę żałuję że nie ubezpieczyłem ją bo piszą ciekawe rzeczy na temat poczty #-o
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

No niestety - nie ma paczki z PRO XL-em.

Ale - odpukać - do tej pory żadna paczka nie zaginęła.

:-k

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Jest!

Przyszła dzisiaj o 17.30

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

=D> poczta.
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Witam czy coś już pan wie na temat mojego wykrywacza :?: Czy mam jeszcze muszę troszkę poczekać :roll:
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Tak - uszkodzona jest sonda. Tak jak napisałem wyżej - nie podejmuję się jej już naprawiać.

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

:cry: A elektronika ok? Z uszkodzoną cewką ile jest wart :?:
Ma Pan na sprzedasz taką cewkę?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Elektroniki nie sprawdzałem (widzę przeróbkę gniazda słuchawkoego :( )

Ile wart bez elektroniki ? Tyle ile ktoś jest w stanie za niego dać.

Sondę jakąś tam mam na zaproponowanie.

Resztę ustaleń proszę na email lub telefon.

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

witam proscanie jak tam mój łajtsik, :?: w kolejce jeszcze czeka ? wysłałem maila w sprawie tej nowej cewki ale bez odzewu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Łajtsik bez zmian. Nie mam o czym pisać.

The answer is blowing in the wind.

:pa

Bob Dylan

oops, proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Czy zaglądał już Pan w bebechy tego detektora proszę powiedzieć realny termin naprawy ? :?: :?:
Bo już nie mam co wymyślać potencjalnym kupcom dlaczego tak zwlekam. #-o
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Tak zaglądałem - jest gotowy. Szczegóły i wysyłka w poniedziałek.

Kupcy będą zadowoleni, o ile ma Pan inną sondę, to ta jest kaput.

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

bardzo dziękuje :D
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

wysłałem Panu nowy adres zamieszkania , stary nie aktualny :!:
ODPOWIEDZ