pozdrawiam
problemowy XL pro
Re: problemowy XL pro
wysłany piorytetem jak dojdzie to proszę o wiadomość bo z tą pocztą nic nie wiadomo
pozdrawiam
pozdrawiam
Re: problemowy XL pro
Witam mam pytanie czy przesyłka dotarła z wykrywką XL PRO?
Trochę żałuję że nie ubezpieczyłem ją bo piszą ciekawe rzeczy na temat poczty 

Re: problemowy XL pro
No niestety - nie ma paczki z PRO XL-em.
Ale - odpukać - do tej pory żadna paczka nie zaginęła.
proscan
Ale - odpukać - do tej pory żadna paczka nie zaginęła.
proscan
Re: problemowy XL pro
Jest!
Przyszła dzisiaj o 17.30
proscan
Przyszła dzisiaj o 17.30
proscan
Re: problemowy XL pro
Witam czy coś już pan wie na temat mojego wykrywacza
Czy mam jeszcze muszę troszkę poczekać 
Re: problemowy XL pro
Tak - uszkodzona jest sonda. Tak jak napisałem wyżej - nie podejmuję się jej już naprawiać.
proscan
proscan
Re: problemowy XL pro
Ma Pan na sprzedasz taką cewkę?
Re: problemowy XL pro
Elektroniki nie sprawdzałem (widzę przeróbkę gniazda słuchawkoego
)
Ile wart bez elektroniki ? Tyle ile ktoś jest w stanie za niego dać.
Sondę jakąś tam mam na zaproponowanie.
Resztę ustaleń proszę na email lub telefon.
proscan
Ile wart bez elektroniki ? Tyle ile ktoś jest w stanie za niego dać.
Sondę jakąś tam mam na zaproponowanie.
Resztę ustaleń proszę na email lub telefon.
proscan
Re: problemowy XL pro
witam proscanie jak tam mój łajtsik,
w kolejce jeszcze czeka ? wysłałem maila w sprawie tej nowej cewki ale bez odzewu.
Re: problemowy XL pro
Łajtsik bez zmian. Nie mam o czym pisać.
The answer is blowing in the wind.
Bob Dylan
oops, proscan
The answer is blowing in the wind.
Bob Dylan
oops, proscan
Re: problemowy XL pro
Czy zaglądał już Pan w bebechy tego detektora proszę powiedzieć realny termin naprawy ?
Bo już nie mam co wymyślać potencjalnym kupcom dlaczego tak zwlekam.
pozdrawiam
Bo już nie mam co wymyślać potencjalnym kupcom dlaczego tak zwlekam.
pozdrawiam
Re: problemowy XL pro
Tak zaglądałem - jest gotowy. Szczegóły i wysyłka w poniedziałek.
Kupcy będą zadowoleni, o ile ma Pan inną sondę, to ta jest kaput.
proscan
Kupcy będą zadowoleni, o ile ma Pan inną sondę, to ta jest kaput.
proscan
Re: problemowy XL pro
wysłałem Panu nowy adres zamieszkania , stary nie aktualny 
poczta.