sonda terra 50
Re: sonda terra 50
No to szkoda, wolałbym żeby trafił w Pana ręce niż kogoś innego. 
-
slawekdoman
- Posty: 36
- Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
- Lokalizacja: Płońsk
Re: sonda terra 50
ProScan pisze:Witam,
Nie - nie prowadzę już napraw gwarancyjnych dla Vikinga.
proscan
Cos czarno widze takie posuniecie ze strony tej firmy. Kupilem u nich juz cztery wykrywacze i pewnie sa to ostatnie sztuki. Przy zakupie nowego sprzetu , zwracam uwage na sprawy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jest to dla mnie wazna kwestia. Chociaz problemy z nowymi cewkami Whitsa - w kazdym razie problem mojego kumpla z cewka od XLT i klopot z wymiana gwarancyjna na sztuke wolna od wad - dal mi sporo do myslenia
. Wprawdzie to kosztuje, ale...... reklama dzwignia handlu Pozdrawiam - Slawek
Re: sonda terra 50
Co do napraw pogwarancyjnych, to jak na razie White's ciągle u mnie. Póki co nie zanosi się by było inaczej.
Pozostałe kwestie pozostawiam bez komentarza.

proscan
Pozostałe kwestie pozostawiam bez komentarza.

proscan