sonda terra 50

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: sonda terra 50

Post autor: Bambini »

No to szkoda, wolałbym żeby trafił w Pana ręce niż kogoś innego. :?
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: sonda terra 50

Post autor: slawekdoman »

ProScan pisze:Witam,

Nie - nie prowadzę już napraw gwarancyjnych dla Vikinga.

:pa

proscan


Cos czarno widze takie posuniecie ze strony tej firmy. Kupilem u nich juz cztery wykrywacze i pewnie sa to ostatnie sztuki. Przy zakupie nowego sprzetu , zwracam uwage na sprawy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jest to dla mnie wazna kwestia. Chociaz problemy z nowymi cewkami Whitsa - w kazdym razie problem mojego kumpla z cewka od XLT i klopot z wymiana gwarancyjna na sztuke wolna od wad - dal mi sporo do myslenia :( . Tak czy siak, jak dla mnie to strzal w stope, szczegolnie w kontekscie opisanych w necie problemow serwisowych innych firm =D> . Wprawdzie to kosztuje, ale...... reklama dzwignia handlu :), coz.......co kto woli :!: ;)

Pozdrawiam - Slawek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: sonda terra 50

Post autor: ProScan »

Co do napraw pogwarancyjnych, to jak na razie White's ciągle u mnie. Póki co nie zanosi się by było inaczej.

Pozostałe kwestie pozostawiam bez komentarza.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ