witam
A czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z akumlatorkami 1,5v?????
standardowe dają 1,2v a dla mojego Soveregina to za mało
w necie znalazłem takie coś Pure Energy R6 (AA) 1,5V RAM 2szt.
http://www.akumulatorki.pl/?kategoria=Akumulatorki (17 pozycja)
warto się w to bawić?
pzdr
Jakie akumulatorki do quattro?
Re: Jakie akumulatorki do quattro?
Ja nie
Mój kolega miałl kiedys fabryczną ładowarkę posiadajacą opcję ładowania zwykłych ogniw. Kilka cyli ładowania bez problemu wytrzymywały i spisywały się bardzo dobrze.
Te RAM-y wymagają specjalnej ładowarki.
proscan
Mój kolega miałl kiedys fabryczną ładowarkę posiadajacą opcję ładowania zwykłych ogniw. Kilka cyli ładowania bez problemu wytrzymywały i spisywały się bardzo dobrze.
Te RAM-y wymagają specjalnej ładowarki.
proscan