Jakie akumulatorki do quattro?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
k.nowak
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Jakie akumulatorki do quattro?

Post autor: k.nowak »

witam
A czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z akumlatorkami 1,5v?????
standardowe dają 1,2v a dla mojego Soveregina to za mało
w necie znalazłem takie coś Pure Energy R6 (AA) 1,5V RAM 2szt.
http://www.akumulatorki.pl/?kategoria=Akumulatorki (17 pozycja)
warto się w to bawić?
pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jakie akumulatorki do quattro?

Post autor: ProScan »

Ja nie :(

Mój kolega miałl kiedys fabryczną ładowarkę posiadajacą opcję ładowania zwykłych ogniw. Kilka cyli ładowania bez problemu wytrzymywały i spisywały się bardzo dobrze.

Te RAM-y wymagają specjalnej ładowarki.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ