Teknetics T2 nowa cewka

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

o nel napisalem to co powiedzial producent tekneticsa... nie wiem ile w tym prawdy...
firma sef miala cewki do omegi wprowadzic rok temu prawie....
wydaje mi sie ze juz powinni ja miec.
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

wydaje się że nie dali rady :D
dzięki za info
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: zdzichu »

Na duży plus Nela producent może dostrajać cewki indywidualnie do każdego detektora , oczywiście po wysłaniu wykrywacza :P Nie sądze żeby zrobili coś lepszego za podobną cenę , ergonomia waga separacja z identyfikacją celu itp. Widać jak blado wypadają fishery na markowych 11''
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

zdzichu a jak jest z drobnicą w nelu czy czasem czegoś nie przegapisz przy takich rozmiarach cewki
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: zdzichu »

Pięknie wyciąga sreberka ustawione pod kątem , będę musiał po przemiatać od nowa niektóre tereny :P
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

a jak ma się do 11dd czy jest duża różnica
wybacz że tyle pytań ale mam mętlik w bańce :shock:
ale kto pyta nie błądzi :D
ODPOWIEDZ