o nel napisalem to co powiedzial producent tekneticsa... nie wiem ile w tym prawdy...
firma sef miala cewki do omegi wprowadzic rok temu prawie....
wydaje mi sie ze juz powinni ja miec.
Teknetics T2 nowa cewka
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
wydaje się że nie dali rady
dzięki za info
dzięki za info
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Na duży plus Nela producent może dostrajać cewki indywidualnie do każdego detektora , oczywiście po wysłaniu wykrywacza
Nie sądze żeby zrobili coś lepszego za podobną cenę , ergonomia waga separacja z identyfikacją celu itp. Widać jak blado wypadają fishery na markowych 11''
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
zdzichu a jak jest z drobnicą w nelu czy czasem czegoś nie przegapisz przy takich rozmiarach cewki
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Pięknie wyciąga sreberka ustawione pod kątem , będę musiał po przemiatać od nowa niektóre tereny 
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
a jak ma się do 11dd czy jest duża różnica
wybacz że tyle pytań ale mam mętlik w bańce
ale kto pyta nie błądzi
wybacz że tyle pytań ale mam mętlik w bańce
ale kto pyta nie błądzi