problem z Cibolą - ostatecznie wyszło, że z zasilaniem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
beaviso
Posty: 54
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:59 am

Re: problem z Cibolą

Post autor: beaviso »

No tak, tyle że tutaj nie wył, ale cyt. "jakby ktoś puszczał szybko bańki, albo jakby samochód złapał gumę". Też literat =D>

Dobranoc :pa
ODPOWIEDZ