Strona 2 z 2
Re: Digger / łopatka Minelab'a
: pt wrz 30, 2011 7:09 pm
autor: słaby
Z USA przyszedł lesche. Rewelacyjnie wycina sie zgrabne laty w trawnikach, po czym nie zostaja specjalnie widoczne slady. Na monetki i drobnice w trawie idealny. Saperki na grubsze tematy oczywiscie nie zastapi.
Re: Digger / łopatka Minelab'a
: pt lip 06, 2012 6:19 am
autor: Rumcajs
Czy mogę prosić o umieszczenie zdjęcia śladów po pracy Lesche-em (Lesiem?) w trawniku?
Zaczynam przygodę z wykrywaczem i kopię w ogródku przydomowym, pożyczoną od żony łopatką gardeny. Niestety pozostawiam po sobie nieładne ślady w trawniku.
Na razie jest cisza, ale jak pojawi się więcej takich obwódek, to zupa może być bardziej słona...
Rumcajs
Re: Digger / łopatka Minelab'a
: pn sie 26, 2013 1:01 pm
autor: Ramius
Witam.
Wątek już archiwalny, ale zapytam czy ktoś orientuje się gdzie mogę nabyć oryginale narzędzie Lesche chodzi mi oczywiście zakup w kraju, lub jeżeli ktoś ma taką możliwość sprowadzić chętnie kupię.
Niestety nie mam nikogo bliskiego w stanach.
Usmiechw stronę Proscana

?
Pozdrawiam
Ramius
Re: Digger / łopatka Minelab'a
: pn sie 26, 2013 2:21 pm
autor: ProScan
Mam Lesche diggera i sporadycznie używam. Ale ja kupiłem prywatnie na Ebayu.
proscan