Whites XLT piszczy po odłączniu cewki, i powietrzu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

Re: Whites XLT piszczy po odłączniu cewki, i powietrzu

Post autor: marcin77 »

ok rozumiem ale widać tez na filmie że po odłączeniu cewki wykrywacz nadal sie wzbudza to chyba nie jest normalne??
co do kondensatorów to nie miały one wpływu na działanie - wcześniej było tak samo, raczej usterka jest już od momentu kiedy go zakupiłem, ale wcześniej mało chodziłem i myślałem że to mój błąd w ustawieniach etc...ale po dwóch trzech wyjściach zauważyłem ten problem i fakt że wszystko co kopie jest dość płytko ok 10cm.
trzy różne cewki i każda byłaby uszkodzona??
moneta która użyłem do testów jest ze srebra i dość duża a zasięg słabiuteńki, szybsze machanie nie daję zauważalnego efektu....
jeżeli nic sam nie wymyśle to najwyżej go odeśle na serwis do Ciebie, ale szkoda mi bo pewnie to potrwa ze dwa tygodnie a teraz jest dobra pogoda na wędrówki :(
ODPOWIEDZ