PMR-III

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
Yahoo
Posty: 25
Rejestracja: wt lis 24, 2009 4:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: PMR-III

Post autor: Yahoo »

Jacek Kupijaj pisze:do Proscan widzę ze nie znasz się na tym ,ostatnio koło Wrocławia widziałem osobiście jak zawodowy poszukiwacz namierza tym PMR srebrne monetki na polu ,jak umiesz lutować to lutuj naprawiaj wykrywacze i instrukcje obsługi sprzedawaj,a jak się na czymś nie znasz to nie oceniaj błędnie ,bo nie jeden przez takie doradztwo nie znajdzie tego czego szuka ach szkoda pisać :smt020


](*,) Panie Antoni, proszę zająć się brzozą..bziuuuuuuuuu ;)

A tak poważnie to sprzęt schodziłby jak ciepłe bułki, ale w Klondike. i nie dziś ale w 1850, pozdrawiam.........
ODPOWIEDZ