problemowy XL pro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Witam mam dwa pytania
1.Czy wykrywacz XL PRO wysłał Pan na nowy adres jaki podałem ? :?:
2. Ile kosztuje i czasu zajmie wymiana kabla na gruby w nowej cewce BM9,5 w zakupionej dziś w firmie Viking . Poinformowali mnie że tylko Pana może wymienić żeby nie stracić dwuletniej gwarancji.
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

white's dotarł :lol:
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Witam
Nie mogę go za bardzo dostroić go gruntu z nową cewką w trybie statycznym :( Jeśli uda mi się jako tako dostroić to staje się niestabilny i za każdym razem gdy go zniżam do ziemi zaczyna wzmagać się dźwięk :?:
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Nie jestem w stanie wyrobić sobie oponii na ten temat na odległość.

Z reszą nie bardzo rozumiem o co w ogóle chodzi. Skoro "udaje sie dostroic", to dlaczego sygnał sie wzmaga?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Czy będzie Pan wysyłał sondę do naprawy?

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

tak jutro rano
pozdr.
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

witam
Dotarła sonda ?
Czekam na diagnozę chora czy zdrowa?
:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Tak, dotarła.

Mojej opinii nie będę tutaj zamieszczał, gdyż White's i tak zażyczył sobie widzieć tą sondę - powędruje zatem do Szkocji.

Przy okazji pytałem o kwestie kompatybilności nowych sond ze starymi wykrywaczami. Dostałem taką odpowiedź:

[...] As far as compatibility of the coils, all new style BM coils are compatible with the relevant units.

For example the 950 XLT coil is compatible with the XLT, 950 DFX with the DFX etc. [...]


:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

hyyy ja nie pajumajut po inglisz :oops: a #-o po naszemu :?:
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

coś już wiadomo o cewce ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Jest na wakacjach w Szkocji. Jeszcze nie wróciła.

:pa

proscan
topor1
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 04, 2008 1:17 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: topor1 »

Witam sonda CU0437 od White’sa dotarła ;) ale zapomniał Pan odesłać kartę gwarancyjną od niej , była zakupiona w Vikingu dnia 12/03/2008 .
Bardzo proszę o odesłanie oryginału z góry dziękuje.
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problemowy XL pro

Post autor: ProScan »

Tak to jest, jak ktoś przysyła oryginał.

Odeślę wkrótce.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ