Zasilanie 5900

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
respectbcw
Posty: 17
Rejestracja: wt lip 16, 2013 1:23 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: respectbcw »

czyli nie ma co z tego robic wielkiej afery??:)nic strasznego sie nie stalo??śrubki nie przestawiałem...a sama sie raczej nie mogla przestawic...a co do naelektryzowania to jest szansa ale czy to juz na zawsze tak poznostanie??bo juz tak mam kilka dni i nic sie nie zmienia;))pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

Już wszystko co mogłem powiedzieć na odległość powiedzieć - powiedziałem.

:pa

proscan
Mintaj
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 8:50 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: Mintaj »

Jest jeszcze taka możliwość, że jedeno z ogniw mogło stracić pojemność. Nalektryzowanie szybki miernika jest też, jak najbardzej prawdopodobne, bo miałem ten przypadek u siebie. Załaduj wykrywacz bateriami i zobacz co się będzie działo.
respectbcw
Posty: 17
Rejestracja: wt lip 16, 2013 1:23 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: respectbcw »

panie Proscan a do czego służy ta czarna śrubka z przodu wyświetlacza??
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

Jakiego wyświetlacza?

To 5900 ma jakiś wyświetlacz?

Chyba że chodzi o wskaźnik (tudzież miernik wskazówkowy).

Czarna śrubka służy do zerowania miernika wskazówkowego.

:pa

proscan
respectbcw
Posty: 17
Rejestracja: wt lip 16, 2013 1:23 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: respectbcw »

no oj tam oj tam nie ma co sie czepiac wiadomo o co chodzi;)))tak o wskaźnik:)))czyli moze jest szansa zeby ta sruba pzrestawic wskazówke na 0 ???nic sie nie stanie jak sprobuje??
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

czyli moze jest szansa
Jest szansa.
?nic sie nie stanie jak sprobuje
Z tym pytaniem do wróżbity Macieja z TVN-u.

:)

proscan
respectbcw
Posty: 17
Rejestracja: wt lip 16, 2013 1:23 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: respectbcw »

przeciez to wy jestescie fachowcami w tej dziedzinie a nie wrozbita maciej.to byla ostatnia prosba na waszym forum dziki za pomoc i juz wam wiecej nie mam zaiaru truc gitary
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

Gdybym ja to robił, to bym wiedział.

Skoro pyta ktoś kto ma problemy z elementarnymi rzeczami (w tym napisanie zdania po polsku), to tylko wróżka może powiedzieć co się stać może.
juz wam wiecej nie mam zaiaru truc gitary
Trzymam za słowo. Już chyba 3 raz powtórzę, ze w tym temacie już wszystko napisałem. A ciągłe pisanie tego co i tak pytający nie czyta bądź nie chce zrozumieć jest dosyć frustrujące.

:pa

proscan
PonuryGrabarz
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 17, 2014 5:17 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: PonuryGrabarz »

ProScan pisze:
Dodam jeszcze, że jedna z droższych napraw w mojej karierze, to była wymiana bodaj 8 układów, wypalonych prze użytkownika robiącego eksperymenty na zasilaniu 6000 Di PRO.

:pa


proscan
Czy eksperyment polegał na podwyższeniu napięcia za przetwornicą za pomocą PR'ka na 10tej nóżce U20?

pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

Na pytania co jakiś idiota mógł robić, że zepsuł swój/cudzy wykrywacz nie będę odpowiadał. Każda dyskusja o takich sprawa spowoduje, ze kolejny pacan postanowi sprawdzić i robić swoje eksperymenty.

Ogólnie - nie znasz się, to się nie tykaj!

:pa

proscan
PonuryGrabarz
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 17, 2014 5:17 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: PonuryGrabarz »

OK

Rozumiem ostrzeżenie.

Nie tykam

pozdrawiam
Uszat
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 1:42 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: Uszat »

Witam, mam 5900 di pro sl przerobionego na 4 bateria typu AA. Niestety baterie szybko się rozładowywują i stąd moje pytanie czy 4 akumulatorki typu AA o napięciu 1.2V i 2300mAH dadzą radę i czy układ będzie działał prawidłowo ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: ProScan »

Tak - układ jest przystosowany do takiego zasilania.

:pa

proscan
Uszat
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 1:42 pm

Re: Zasilanie 5900

Post autor: Uszat »

Dziękuję proscan za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ