Prizm z cewką DETECH
Re: Prizm z cewką DETECH
www.lovecpokladu.cz /civky-whites/
Re: Prizm z cewką DETECH
anRO - dzieki za odp.
http://allegro.pl/cewka-whites-coinmast ... 98097.html - tu jest nel, i tak troszkę się nad nią zastanawiam, bo na 950 prizma trzeba by jednak 7 stów wydać
http://allegro.pl/cewka-whites-coinmast ... 98097.html - tu jest nel, i tak troszkę się nad nią zastanawiam, bo na 950 prizma trzeba by jednak 7 stów wydać
Re: Prizm z cewką DETECH
Nowa Nel Hunter u dystrybutora kosztuje 450 zł z osłoną, śrubą,gumkami plus gwarancja.Zasięg ciut mniejszy od 950,ale ma inne zalety.Jeśli chodzi tylko o monety to można pokusić się o model niżej,cena 399zł.
Re: Prizm z cewką DETECH
Teraz mam dopiero mętlik w głowie, bo zajrzałem na stronę nela i siadła by mi torando
Poszperałem trochę w necie i nie trafiłem na żadne negatywne opinie na temat tej cewki.
Jak by ktos jeszcze z Was mógł by się podzielić opiniami na temat nel torando.
Jak by ktos jeszcze z Was mógł by się podzielić opiniami na temat nel torando.
Re: Prizm z cewką DETECH
Używam tornado jako standartową cewkę,ale żeby było jasne monety mnie nie interesują.Owszem znajduję,ale są to przypadkowe znaleziska zgubione z żołnierskiej kieszeni.Cewka jest ciężkawa,waży więcej niż podaje producent.Zasięg na przedmioty większe od klamry dużo większy od fabrycznej.Da się z tym chodzić jakieś 5 do 6 godzin.Są pewne ale ?.Jeśli namierzysz głęboki cel, to po wykopaniu 30 cm,masz do wyboru.Albo poszerzyć dołek ,żeby był większy od cewki,albo wyjąć z plecaka fabryczną i nią dalej namierzać.Tak się składa że przy głębokich celach,sonda DD zawsze pokazuje gdzieś z boku środek.Zwłaszcza gdy przedmiot jest kanciasty albo podłużny.Cewka solidnie wykonana,sprzedawca bardzo przyjazny.Do monet bardzo dobra dla masochistów,ale fakt ciągnie nawet drobne sreberka.