fisher cz3d

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher cz3d

Post autor: ProScan »

Witam,

Z objawów może wynikać, że wadliwa jest sonda (wykrywacz nie powinien reagować na trącanie w kępki trawy).

Czy sonda nie jest mechanicznie uszkodzona? Żywica od spodu nie jest popękana?

Proszę sprawdzić na innej sondzie. Naprawy sondy się nie podejmę.

Ogólnie zalecam także zrobienie porządnie strojenie do gruntu. Ustawianie na 5 nie jest właściwą metodą.

Strojenie z grubsza opisane jest tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=539

:pa

proscan
ODPOWIEDZ