Whites classic II

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
phlow
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 25, 2008 4:38 pm

Whites classic II

Post autor: phlow »

Mam pytanie co to za sprzet czy jest wogole czegos warty do czego jest dobry i jaki zasieg?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :IT&ih=014
zgory dzieki za odpowiedzi:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites classic II

Post autor: ProScan »

Dla początkującego moneciarza czemu nie - cena bardzo atrakcyjna, tylko nie wiem jak z przesyłką.

Orientacyjne zasiegi można zobaczyc tutaj: http://wwwdark.w.interia.pl/testy.htm#wh2

Co prawda dotyczą starszych Clasiców (nie SL, jak ten z aukcji), ale mniej więcej będzie tak samo.

:pa

proscan
phlow
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 25, 2008 4:38 pm

Re: Whites classic II

Post autor: phlow »

dzieki za odpowiedz a co do przesylki to ja mieszkan w angli wiec nie jest droga pozdrawiam:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites classic II

Post autor: ProScan »

Zdaje się, że są dwie sondy do niego. Jedna jest warta tyle, za ile został wystawiony ten wykrywacz.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ