Strona 1 z 1

Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

: sob kwie 26, 2008 11:12 am
autor: ProScan

Re: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

: śr kwie 30, 2008 10:29 pm
autor: k.nowak
Van Worden jest moderatorem tego działu na forum odkrywcy

Re: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

: śr kwie 30, 2008 11:00 pm
autor: ProScan
A, dzięki za zwrócenie uwagi. Nie wiedziałem. Moderacja od dłuższego czasu jest pod psem na tym forum, ale to już dno zupełne. Równie dobrze mogli poprosić lisa by im kur pilnował. Chyba że Odkrywca planuje przemianować się na "Thesaurus News": http://www.thesaurus.com.pl/gazeta/gazeta.html

Identyczne ogłoszenie znalazłem na forum Thesaurus: http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewt ... 0364#10364

Bardzo interesujący jest passus:

"but you MUST have a trusted contact/partner who will look after you"

z czego pośrednio wynika, że Odkrywca wspólnie z moderatorem VanWordenem oferują pomoc "zaufanego partnera", który będzie się "opiekował" zagranicznym gościem gdyby ten zechciał przyjechać na detecting do Polski.

Myślałem że tego typu ogłoszenia nie są dozwolone na forum chyba, że moderatorom wolno więcej. Albo nikt z "decyzyjnych" nie zrozumiał, co napisał VanWorden.

Ciekawe czy "zwykły" polski poszukiwacz może zgłosić się do Odkrywcy, by wraz z moderatorem VanWordenem "zaopiekowali się" nim. I jak taka opieka wygląda? Gratis rzecz jasna.

;)

proscan

Re: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

: czw maja 01, 2008 10:14 pm
autor: Armand
A może to jest dobry pomysł dla Ciebie Proscanie? Myślę o opiece nad zagranicznymi "turystami" eksploratorami.

Re: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

: pt maja 02, 2008 8:48 pm
autor: ProScan
Ja mam co robić - mam fach w rękach i nie muszę kombinować.

A tak na marginesie...

Jaka jest różnica pomiędzy polskim poszukiwaczem, a zagranicznym?

Dlaczego taka oferta nie jest wysuwana do Polaków? Rasizm?

A może zagranicznemu łatwiej wcisnąć ciemnotę?

A może organizowane Spectrumowsika były czymś w tym rodzaju?

Ja się nie dziwię że taka a nie inna osoba postanowiła się zakręcić koło tego tematu - natomiast nie pojmuję dlaczego Odkrywca chce coś takiego firmować.

Propozycja że ja miałbym się zająć "obsługą dewizowych gości" jest dla mnie obraźliwa.

:evil:

proscan

PS
Widzę złagodzenie zamieszczonej reklamy, w postaci dodatkowych wyjaśnień (wiadomo, zagraniczni rzucili się zadawać pytania :D ).

Ponieważ wiem już jak się sprawy mają, że Odkrywca nie zmienia (chyba) właściciciela, tylko gromadzi kwiat polskiego moderatorstwa, wątek zamykam. A ponad wszystko; co mnie to obchodzi? Byle z daleka ode mnie.