Strona 1 z 1

Genny

: ndz wrz 28, 2008 7:30 pm
autor: Kewals1
Witam
Jestem w trakcie poznawania-nauki zestawu Cat 1 Genny 1.
Moje pytanie-jak zwiększyć moc nadajnika Genny,a mianowicie przy podłączeniu galwanicznie odbiornik łapie sygnał na dość małej odległości (około 40m-w zależności od głębokości).
W plątaninie rur i kabli tylko galwanicznie można wytyczyć trasę.
pzdr

Re: Genny

: ndz wrz 28, 2008 9:41 pm
autor: ProScan
Musiałbym znać konstrukcję stopnia wyjściowego w "Genny", czyli generatorze. Być może dałoby się zwiększyć jego moc.

Może wystarczy polepszenie jakości uziemienia.

:pa

proscan