Nowy Rutus - Draco
Nowy Rutus - Draco
Witam !
W przyszłym tygodniu będzie dostępny nowy Rutus - Draco. Generalnie jest to uproszczona PROxima , zewnętrznie różni się tylko inną klawiaturą oraz niższą ceną. Krótki opis :
- automatyczne strojenie do gruntu z podaniem parametrów
- tryb pracy dynamiczny z dyskryminacją oraz statyczny all metal z SAT
- pin-point z podawaniem głębokości dla monet
- dyskryminacja wybiórcza 20 segmentów ( w tym 5 dla żelaza )
- identyfikacja tonowa - pięć tonów
- cyfry określające przedmiot od -90 do + 90 - skok co 2 (łącznie 90 poziomów)
- regulacja czułości w 27 skokach
- trzy częstotliwości pracy
-podświetlany wyświetlacz ( bez regulacji - tylko wł./wył. )
-regulacja głośności ( 10 poziomów )
- wskaźnik poziomu baterii
-tory audio i identyfikacji na LCD - osobne - dzięki temu dźwięk jest miękki "analogowy"
- gniazdo słuchawkowe
- zasilanie 6 paluszków , czas pracy około 30 godzin
Oczywiście żadna rewolucja to nie jest - ma być tylko i wyłącznie krajową alternatywą dla wykrywaczy zagranicznych z pogranicza niskiej i średniej półki.
pozdrawiam .
W przyszłym tygodniu będzie dostępny nowy Rutus - Draco. Generalnie jest to uproszczona PROxima , zewnętrznie różni się tylko inną klawiaturą oraz niższą ceną. Krótki opis :
- automatyczne strojenie do gruntu z podaniem parametrów
- tryb pracy dynamiczny z dyskryminacją oraz statyczny all metal z SAT
- pin-point z podawaniem głębokości dla monet
- dyskryminacja wybiórcza 20 segmentów ( w tym 5 dla żelaza )
- identyfikacja tonowa - pięć tonów
- cyfry określające przedmiot od -90 do + 90 - skok co 2 (łącznie 90 poziomów)
- regulacja czułości w 27 skokach
- trzy częstotliwości pracy
-podświetlany wyświetlacz ( bez regulacji - tylko wł./wył. )
-regulacja głośności ( 10 poziomów )
- wskaźnik poziomu baterii
-tory audio i identyfikacji na LCD - osobne - dzięki temu dźwięk jest miękki "analogowy"
- gniazdo słuchawkowe
- zasilanie 6 paluszków , czas pracy około 30 godzin
Oczywiście żadna rewolucja to nie jest - ma być tylko i wyłącznie krajową alternatywą dla wykrywaczy zagranicznych z pogranicza niskiej i średniej półki.
pozdrawiam .
Re: Nowy Rutus - Draco
Dzięki za informację. Czy mamy rozumieć, ze mechanicznie będzie wyglądał jak Proxima?
proscan
proscan
Re: Nowy Rutus - Draco
Witam !
Dokładnie - inna będzie tylko klawiatura.
pozdrawiam .
Dokładnie - inna będzie tylko klawiatura.
pozdrawiam .
Re: Nowy Rutus - Draco
A czy tę niższą cenę możemy już teraz poznać? 
Re: Nowy Rutus - Draco
Mile widziane także zdjęcia nowego panelu.
I pytanie dodatkowe:
A czy Proxima miała podświetlany LCD, czy to kolejna zmiana?
proscan
I pytanie dodatkowe:
A czy Proxima miała podświetlany LCD, czy to kolejna zmiana?
proscan
Re: Nowy Rutus - Draco
Witam !
PROxima miała , ma , i będzie mieć
podświetlanie regulowane - 10 stopni jasności , Draco ma tylko możliwość włączenia i wyłączenia podświetlania bez jakiejkolwiek regulacji.
Zdjęcia pojawią się lada chwila na mojej stronie.
pozdrawiam .
PROxima miała , ma , i będzie mieć
Zdjęcia pojawią się lada chwila na mojej stronie.
pozdrawiam .
Re: Nowy Rutus - Draco
natomiast informacja o cenie została sprytnie przemilczana... 
Re: Nowy Rutus - Draco
Cena w dziale technicznym nie jest najważniejsza, aczkolwiek w tym miejscu o nowościach można pisać wszystko. Producent może takze wychwalać swój produkt pod niebiosa w każdej chwili. Słabo toleruję tylko dealerów, którzy nie ujawniają swojej dealerowatości.
Co do podświetlenia, to akurat mi się skojarzyło, bo na forum PS jest wątek o dorabianiu podświetlenia, tyle że do Solarisa. Rozumiem że na LED a nie EL (?)
Jak będą zdjęcia to je zlinkuję tutaj.
proscan
Co do podświetlenia, to akurat mi się skojarzyło, bo na forum PS jest wątek o dorabianiu podświetlenia, tyle że do Solarisa. Rozumiem że na LED a nie EL (?)
Jak będą zdjęcia to je zlinkuję tutaj.
proscan
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Nowy Rutus - Draco
Strzelam że 999zł. 
Re: Nowy Rutus - Draco
hmm, chyba mamy już przyszły tydzień...rutus pisze:W przyszłym tygodniu będzie dostępny nowy Rutus - Draco.
Chyba mamy też inne poczucie czasu... Dla mnie lada chwila minęła dwa dni temurutus pisze:Zdjęcia pojawią się lada chwila na mojej stronie.
Re: Nowy Rutus - Draco
Jutro kończy się tydzień od kiedy Rutus zapowiedział nowy model, a Draco jak nie było tak nie ma....
Re: Nowy Rutus - Draco
Faktycznie zadziwiająca praktyka marketingowa; zapowiedziec nowość, a potem jej długo nie wprowadzać. Coś podobnego miało miejsce przy debiucie PROXIMy.
Ale skoro nie jest to jakieś nowe opracowanie, tylko wersja uproszczona obecnego modelu, to nie ma się co gorączkować w oczekiwaniu na premierę.
proscan
Ale skoro nie jest to jakieś nowe opracowanie, tylko wersja uproszczona obecnego modelu, to nie ma się co gorączkować w oczekiwaniu na premierę.
proscan
Re: Nowy Rutus - Draco
Witam !
Uff... Cały problem polegał niestety na wrzuceniu informacji na stronę .
Niestety nie potrafię tego zrobić sam. A osoba która opiekuje się stroną kilka dni była zajęta. W tej chwili zdjęcie i informacja jest już umieszczona.
pozdrawiam .
Uff... Cały problem polegał niestety na wrzuceniu informacji na stronę .
Niestety nie potrafię tego zrobić sam. A osoba która opiekuje się stroną kilka dni była zajęta. W tej chwili zdjęcie i informacja jest już umieszczona.
pozdrawiam .
Re: Nowy Rutus - Draco
Wklejam zatem takie zdjęcie, jakie jest:
proscan
proscan
Re: Nowy Rutus - Draco
Tak prawdę powiedziawszy przy obecnej cenie Proximy (1300zł) cena Draco (1099zł) nie jest zachęcająca.