Problem z logowaniem

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości
garret
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: garret »

probowalem odzyskac haslo ale jak wpisalem kod potwierdzajacy kilka razy mi wyskoczylo powiadomienie ze zle wpisalem ten kod, i dlatego zalozylem nowe konto ;d Chociarz i tak wolalbym na moim starym koncie sie logowac,
garret
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: garret »

jesli to nie dzial do pisnia moich postow , to poprosze o przeniesienie go w odpowiednie miesjce, dzieki proscanie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: ProScan »

Proszę o email z nazwą "starego" nicka - załatwimy ten problem.

:pa

proscan
garret
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: garret »

stary moj nick- garret , email: usuwam - uwaga na spamerów , acha, przy probie odzyskania hasla byl komunikat ze dane lub login sa nieaktywne lub cos podobnego
garret
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: garret »

w moich postach na tamtym koncie pisalem o wyjasnienie m.in bo kupilem akumulatorki paluszki i nie pokazywalo naladowania baterii ile jest w ace 250 i drugi moj post byl o cewke, bo przy przemiataniu dawala pojedyncze sygnaly, a chyba pisales proscanie ze mozliwe ze byla peknieta cewka od spodu i wilgoc sie dostawala, posty moje dotyczyly glownie ACE 250 ;d
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z logowaniem

Post autor: ProScan »

Użytkownika garret nie mogło być, skoro dało założyć się identyczny. Email można sobei zmienić w profilu.

Nie przypominam sobie by jakiś garret mi się naraził bym go miał usuwać (usuwam tylko ewidentnie spamerskie konta, albo podwójne). Nawet zbanowane konta pozostają, by każdy mógł poczytać za co dostały po baniaku.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ