ProScan-gdzie ten link
: czw lis 05, 2009 10:52 pm
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem komputera i nie mogę odszukać
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.