Strona 1 z 1

ProScan-gdzie ten link

: czw lis 05, 2009 10:52 pm
autor: emeryt
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem komputera i nie mogę odszukać
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.

Re: ProScan-gdzie ten link

: czw lis 05, 2009 11:01 pm
autor: ProScan
już podałem - jest w oryginalnym wątku.