Strona 1 z 1

FILMIK...

: pt lut 05, 2010 9:36 am
autor: Gre-gre
Autorem filmu jest Pasio...
http://www.youtube.com/watch?v=I6SpVDITNac
Pozdrawiam - Gre-gre.

Re: FILMIK...

: pt lut 05, 2010 10:53 am
autor: ProScan
:)

Re: FILMIK...

: pt lut 05, 2010 12:05 pm
autor: Szkodnik
Witam

Dobry filmik, na tym powinny polegać poszukiwania - na dobrej zabawie :!:

:evil:

Re: FILMIK...

: pt lut 05, 2010 4:14 pm
autor: jarek-pol1
Srebro, złoto, czy inne żelastwo są niczym przy pięknie miejsc, w których byłem z wykrywką! Zroszone mgłą o świcie pajęczyny, na łąkach nie zdeptanych... Ale się rozmarzyłem. WIOSNO! WRACAJ!!! :roll: