Strona 1 z 1
Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: ndz maja 23, 2010 9:19 pm
autor: ProScan
Tylko dla wtajemniczonych
http://www.iranpuls.ir/
proscan
Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: pn maja 24, 2010 1:09 pm
autor: gawron
podejmiesz się tłumaczenią

?
Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: pn maja 24, 2010 1:19 pm
autor: ProScan
Myślę że znajdą się woluntariusze - na pewno tacy dobroczyńcy braci poszukiwawczej są pomorskim forum, albo na tezaurusie.
proscan
Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: pn maja 24, 2010 10:16 pm
autor: gawron
ciekawe jak oni się łapią w tych kreseczkach i kropkach, głowa boli od samego patrzenia

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: pn maja 24, 2010 11:09 pm
autor: wert123
A mi się strona logowania podoba , od prawej do lewej
http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1
Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!
: wt cze 29, 2010 2:34 pm
autor: wiciu_r
Faktycznie wiele tu piszą, chociaż nie piszą co piszą...
Naprawdę dał Pan radę się zarejestrować ???
Chyyyylę czoła głęboko...