Minelab Explorer - manualne strojenie gruntu
: pn sie 30, 2010 5:41 pm
Pozdrawiam
na Geotech pojawil sie temat,ze ktos w Bulgarii robi reczne strojenie do gruntu dla Exa.Pisze ze w Exp. jest ustawienie gruntu fixowane a nie automatyczne.Na obudowe dodaje sie potencjometr i po strojeniu zasiegi w normalnym gruntcie sa lepsze.
Nie rozkreczalem swojego Exa,ale myszle ze powinien byc jakis trimer wewnętrzny na nastawienie gruntu.
Czy jest prawddziwe albo to bajka Piotr?
na Geotech pojawil sie temat,ze ktos w Bulgarii robi reczne strojenie do gruntu dla Exa.Pisze ze w Exp. jest ustawienie gruntu fixowane a nie automatyczne.Na obudowe dodaje sie potencjometr i po strojeniu zasiegi w normalnym gruntcie sa lepsze.
Nie rozkreczalem swojego Exa,ale myszle ze powinien byc jakis trimer wewnętrzny na nastawienie gruntu.
Czy jest prawddziwe albo to bajka Piotr?