Explorer -transmiter + telefon
: czw lis 18, 2010 5:09 pm
Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808.