Strona 1 z 1

Explorer -transmiter + telefon

: czw lis 18, 2010 5:09 pm
autor: terenowiec69
Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808. :?:

Re: Explorer -transmiter + telefon

: czw lis 18, 2010 6:51 pm
autor: ProScan
Przy tych kosztach nic, tylko samemu spróbować i dać nam znać jak wyszło.

:1

proscan

.

: pt lis 19, 2010 8:46 am
autor: DarekD
Próbowałem pod Sovereigna i pod Prizma - może badziewny transmiter (20zł z wysyłką http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-lcd-te ... 99412.html) ,może badziewne radio w komórce (Nokia 6300) - NIE DZIAŁAŁO DOBRZE. Transmiter mogę Ci wysłać za free.