kombajn

Wykrywacze przemysłowe, ochroniarskie, magnetometry, radary, przyrządy geofizyczne i inne które coś - głównie metal - wykrywają.
ODPOWIEDZ
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

kombajn

Post autor: warwick »

nawet nie wiem co napisać.... zresztą sami zobaczcie

http://www.youtube.com/watch?v=1GsOyCxgHzY&t=0m49s

nie znalazłem działu HydePark więc wkleiłem tu ale w razie co proszę przenieść lub skasować

pozdr.warwick
cpt. Nemo
Posty: 17
Rejestracja: czw mar 24, 2011 11:54 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kombajn

Post autor: cpt. Nemo »

warwick pisze:nawet nie wiem co napisać.... zresztą sami zobaczcie


Ja tez nie wiem co napisac, przeciez ten typ wlazl noga prosto na cewke.
Wandal po prostu :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: kombajn

Post autor: ProScan »

Pomysł z zostawaniem wielu różnych wykrywaczy jest strasznie kuriozalny (i bez sensu - za to do śmiechu), ale taka matryca detekcyjna to koncepcja dosyć stara (stosowana w wojsku i przemyśle).

Pierwszy link z brzegu:

http://www.tesoro.com/IDS/Street_Sweeper.html


Obrazek

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: kombajn

Post autor: Bambini »

Filmik dla picu.
Bankier
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Re: kombajn

Post autor: Bankier »

w lesie czy polu takim czymś nie ujechało by się :P
ODPOWIEDZ