Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
hey,,chciałem sie zapytac czy mógłby ktoś sprawdzic na zasobniku do baterii gdzie jest plus a gdzie minus?jestem za granicą i własnie przesłali mi xl pro z polski ale zapomnieli dołączyc zasobnika z bateriami i zamierzam zrobic sobie tymczasowe zasilanie,chodzi mi o to ze po otwarciu drzwiczek na baterie są tam dwe blaszki i nie wiem która to + a która - pozdrawiam Marcin
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Patrząc do środka wykrywacza, plus jest po prawej stronie.

proscan
proscan
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
niezawodny Proscan:)dzięki
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Panie Piotrze jeszcze takie pytanie:czy pakiet LiPo 7,4 5200 mAH nada się tymczasowo do tego wykrywacza?
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Na granicy. Nie gwarantuję, że będzie dobrze.

proscan
proscan
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Najlepszy sposób na ufajczenie sobie wykrywacza, to posłuchać dobrych rad kolegów z forum (którzy XL PRO na oczy nie widzieli):
http://odkrywca.pl/xl-pro,704627.html#704627

proscan
http://odkrywca.pl/xl-pro,704627.html#704627
proscan
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
I dlatego podziękowałem mu nie komentując tego co napisał.
Niewiedza czy złośliwość?
Gdyby nie Twój reflex Piotrze w odpisywaniu na posty wiadomo co by teraz było

Niewiedza czy złośliwość?
Gdyby nie Twój reflex Piotrze w odpisywaniu na posty wiadomo co by teraz było
Ostatnio zmieniony ndz maja 20, 2012 3:53 pm przez ookon, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Niewiedza. Pomyliło mu się z 6000 Di PRO.
Może lepiej go spytać, czy ma świadomość, że XL pro jest zasilany z ośmiu ogniw!
(chyba, że chce aby proscanowi napędzić klientów
)

proscan
Może lepiej go spytać, czy ma świadomość, że XL pro jest zasilany z ośmiu ogniw!
(chyba, że chce aby proscanowi napędzić klientów
proscan
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Rzadko udzielam się na jakiś forach(raczej więcej czytam)a jak już człowiek napiszę coś z nadzieją na odpowiedz to dostaję ją właśnie w takiej postaci:)
Proscanie,co do tego pakietu Li-Po to sprzęt jest stabilny i przez 2 godziny dobrze działał(słuchawki),więcej nie chodziłem,ot taka informacja ode mnie:)
Ktoś mógłby faktycznie oskarżyć go o zmowę z Tobą
Proscanie,co do tego pakietu Li-Po to sprzęt jest stabilny i przez 2 godziny dobrze działał(słuchawki),więcej nie chodziłem,ot taka informacja ode mnie:)
Ktoś mógłby faktycznie oskarżyć go o zmowę z Tobą
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
A tak z ciekawości, to co wskazuje igła miernika przy teście baterii?

proscan
proscan
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
po naładowaniu około 72(niebieska skala 0-100)praktycznie ledwo co wchodzi na pole ''battery'' ale działał.Paluszki byłyby już do wymiany jak sądzę.
Piotrze nie jestem elektronikiem ale czy pojemność 5200 mAH w tym przypadku ma jakieś znaczenie?
Ładowany jest Turnigy Accucel-6 Balancer.
Piotrze nie jestem elektronikiem ale czy pojemność 5200 mAH w tym przypadku ma jakieś znaczenie?
Ładowany jest Turnigy Accucel-6 Balancer.