WHITES CLASSIC SL I.D.troszeczkę szukałem na temat tego wykrywacza ale nie za wiele znalazłem
co mogłbyś o tym wykrywaczu powiedzieć na +,i na-
WHITES CLASSIC SL I.D.
Re: WHITES CLASSIC SL I.D.
Witam,
Classic ID to z grubsza Classic SL z dodatkową elektoniką do identyfikacji znaleziska.
Zapraszam do lektury tego wątku:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=299
(w linku do dokumentu pdf uzupełniłem dane o wersję Classic ID).
Uwaga ! Była jeszce wersja Classic IDX, która miała pokrętło do zmiany częstotliwości (do odstrojenia się od źródła zakłóceń) oraz przełacznik Black Sand / Normal (do trudnych warunków glebowych).
Nie jest do końca jasne dla mnie, która wersja miała sondę BM 950, bo z tym bywało różnie.
Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, to pytaj.
proscan
Classic ID to z grubsza Classic SL z dodatkową elektoniką do identyfikacji znaleziska.
Zapraszam do lektury tego wątku:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=299
(w linku do dokumentu pdf uzupełniłem dane o wersję Classic ID).
Uwaga ! Była jeszce wersja Classic IDX, która miała pokrętło do zmiany częstotliwości (do odstrojenia się od źródła zakłóceń) oraz przełacznik Black Sand / Normal (do trudnych warunków glebowych).
Nie jest do końca jasne dla mnie, która wersja miała sondę BM 950, bo z tym bywało różnie.
Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, to pytaj.
proscan
Re: WHITES CLASSIC SL I.D.
Witam
Mogę Ci sprzedać Classic sl 3 bez wyświetlacza - super sprzęt z cewką blue max 950-czytałeś link -nic dodać nic ująć i jest tańszy.
Pozdrawiam
Mogę Ci sprzedać Classic sl 3 bez wyświetlacza - super sprzęt z cewką blue max 950-czytałeś link -nic dodać nic ująć i jest tańszy.
Pozdrawiam