Strona 1 z 1

Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx

: pt lut 21, 2014 3:16 pm
autor: masteo
Witam.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP. 8)
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.

Re: Zmiana częstotliwości.

: pt lut 21, 2014 4:20 pm
autor: ProScan
Dealer XP wie tylko tyle, ile wykrywacz kosztuje. I na tm wiedza techniczna się kończy.

Tego typu przeróbka jest teoretycznie możliwa, ale ja nie miałbym ochoty nawet zastanawiać się nad tym, a tym bardziej tego typu przeróbek dokonywać, a kolegi na pewno nie było by stać, żeby za nią zapłacić.
(jeśli źle oceniam możliwości finansowe, to przepraszam - ale godzina pracy inżyniera to jakieś 100zł, a w godzinę czy dwie się tego nie zrobi).

:pa

proscan

Re: Zmiana częstotliwości.

: sob lut 22, 2014 6:03 pm
autor: masteo
Dziękuje za odpowiedż.