Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
: pt lut 21, 2014 3:16 pm
Witam.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP.
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP.
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.