Nowy Fisher F19

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Nowy Fisher F19

Post autor: zdzichu »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: ProScan »

Dzięki za cynk.

Wygląda na jakiś mix Teknetics Omega z Fisherem Gold Bug :-k

Rewolucji raczej nie będzie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: ProScan »

Jest już europejska cena: 700 funtów. 100 funtów drożej niż bliźniaczy Gold Bug. Chyba za ten różowy, burdelowy kamuflaż ta dopłata.

:smt021

http://www.joanallen.co.uk/fisher-f19-l ... /20320.htm

:pa

proscan
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: zdzichu »

zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: zdzichu »

Jest już w znanym sklepie co sprzedaje te modele .
Pojawi sie też nowy model Fisher Pro-Tech na oko rożni sie stelażem rewolwerowym nie ma nigdzie opisu ciekawe co to za cudo ?
i jest jeszcze jakiś nowy f75 pod nazwą Fisher Pro-Arc cena zaporowa chyba ze ktoś chce walizkę i chorągiewki
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: ProScan »

Fisher Pro-Tech to jakiś klon Omegi:

Obrazek

Pro-Arch to zestaw dla naiwnych, forsiastych głupków co to się połaszczą na kupę zbędnych akcesoriów:

Obrazek
damiano
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: damiano »

Hahaha :lol:
Ten Pro-Arch to przecież F-75 z ekranem od T2 a Pro-Tech to faktycznie Omega tylko z sondą eliptyczną.
Co za bzdurnie odgrzewane kotlety... Kto to kupi ?? Chyba tylko Amerykanie ;)
ROBERTPOSZ
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:10 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: ROBERTPOSZ »

Oba wykrywacze mimo takiej wysokiej cenie muszą być strasznie awaryjne skoro producent dodaje do nich "polowy zestaw naprawczy" :lol:
damiano
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Nowy Fisher F19

Post autor: damiano »

Pewnie ten zestaw naprawczy to taśma klejąca, gumka recepturka, śruba i podkładka do sondy oraz zapasowe baterie :lol:
ODPOWIEDZ