Jest już w znanym sklepie co sprzedaje te modele .
Pojawi sie też nowy model Fisher Pro-Tech na oko rożni sie stelażem rewolwerowym nie ma nigdzie opisu ciekawe co to za cudo ?
i jest jeszcze jakiś nowy f75 pod nazwą Fisher Pro-Arc cena zaporowa chyba ze ktoś chce walizkę i chorągiewki
Hahaha
Ten Pro-Arch to przecież F-75 z ekranem od T2 a Pro-Tech to faktycznie Omega tylko z sondą eliptyczną.
Co za bzdurnie odgrzewane kotlety... Kto to kupi ?? Chyba tylko Amerykanie