katarynka ace 250
katarynka ace 250
kupilem nie dawno ace 250tke i martwi mnie jego glosna praca czy jest mozliwosc przerobki na jeden sygnal wiodacy wiem z opisu ze kazdy sygnal niby cos oznacza ja wole wykopac o jeden dolek wiecej niz sluchac katarynki nie kopie w sluchawkach
Re: katarynka ace 250
Nie rozumiem (może dlatego że nie ma ani jednej kropki, ani przecinka).
O co chodzi:
A ile tych sygnałów wiodących jest ?
i tutaj?
Zwykle jak się spowoduje, że wykrywacz mniej "gada", to jest też mniej znalezisk" - o co chodzi zatem ?
proscan
O co chodzi:
przerobki na jeden sygnal wiodacy
A ile tych sygnałów wiodących jest ?
i tutaj?
o jeden dolek wiecej niz sluchac katarynki
Zwykle jak się spowoduje, że wykrywacz mniej "gada", to jest też mniej znalezisk" - o co chodzi zatem ?
proscan
Re: katarynka ace 250
Myślę, że nie każdemu pasuje zdygitalizowanie sygnału akustycznego. Polecam wykrywacze starszej generacji, z pracą statyczną i z sygnałem wiodącym. Wtedy dźwięki będą naturalne, bez "dyskoteki.
Re: katarynka ace 250
Armand pisze:Myślę, że nie każdemu pasuje zdygitalizowanie sygnału akustycznego. Polecam wykrywacze starszej generacji, z pracą statyczną i z sygnałem wiodącym. Wtedy dźwięki będą naturalne, bez "dyskoteki.
Jeżeli Armand ma rację i jeśli sprawa jest aktualna to chętnie odkupię tego ACE - za powiedzmy cenę używanego armanda
Szukam czegoś takiego dla córy...
Pozdroofki
IdeL
Re: katarynka ace 250
jaki sygnał wiodący w kanarku?,,,tera to i ja łupi jestem 