Czy wykrywacz był używany?

Prowadzenie poszukiwań, konsulting, wypożyczenie wykrywacza etc
ODPOWIEDZ
Rafals
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 22, 2007 11:24 pm
Lokalizacja: Zawiercie

Czy wykrywacz był używany?

Post autor: Rafals »

Witam
Czy z naukowego punktu widzenia da się jednoznacznie ustalić że dany wykrywacz (konkretnie cxII garretta) był lub nie był używany w przeciągu np 12 miesięcy?

Czy da się wykluczyć że był używany? i uzasadnić to w sposób nie budzący wątpliwości tak, żeby taka opinia mogła być dowodem w procesie karnym?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy wykrywacz był używany?

Post autor: ProScan »

Hoho,

W procesie karnym ...

Brzmi poważnie. Ja osobiście nie widzę takiej możliwości. Detektory przemysłowe gromadzą sobie tego typu informacje w pamięci (na potrzeby kontroli jakości, protokołów itp). W CX II na pewno nic takiego nie ma.

A organoleptycznie raczej nie da się tego stwierdzić, a ewentualne domysły nie miałyby żadnego znaczenia procesowego.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ