Serwis przemysłowych wykrywaczy metalu

Mesutronic

Detektory metalu znajdują swoje szerokie zastosowania w różnych gałęziach przemysłu zarówno do ochrony maszyn,jak i kontroli jakości gotowych produktów. Stosowane są także do kontroli wybranych etapów procesów produkcyjnych.

Służymy naszą wiedzą ekspercką głównie w zakresie rozwiązywania problemów z istniejącymi urządzeniami, ale także doradztwem przy doborze rodzaju detektora i sposobu jego zabudowy w nowych instalacjach.

Specjalizujemy się w urządzeniach niemieckiej firmy Mesutronic, ale po uzgodnieniach możliwa także pomoc w zakresie sprzętu innych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do składania zapytań.

UWAGA:
W 2014r. firma Mesutronic podpisała umowę na wyłączność z jednym z polskich dystrybutorów. W konsekwencji firma ProScan utraciła możliwość dokonywania zakupów podzespołów bezpośrednio od producenta.

W takiej sytuacji możliwość serwisowania urządzeń firmy Mesutronic uległa znaczemu zawężeniu - prosimy wziąść to pod uwagę przy składaniu zapytań i podejmowaniu ewentualnych decyzji o zakupie (brak istnienia niezależnego serwisu i samodzielne zaopatrywanie się w podezespoły tylko poprzez wyłacznego dystrybutora).

W praktyce firma ProScan będzie starała sie pomagać jedynie dotychczasowym klientom i dla detektorów Mesutronic zakupionych przed rokiem 2014.