Witam.Raz udało mi się trafić łopatę na głębokości ok 60cm.Detektor dawał piękny sygnał kolorku .To było moje najgłębsze trafienie jeżeli chodzi o Ace'a 250
ale ja kupiłem nowe akumulatorki GP2300. czy one są niedobre czy też proponuje mi pan konkretne.prosze o odpowiedz i na dziś już daję spokój trzeba przecież iśc spac!
witam!! mam problem z moim ACE 250.zauwarzyłem ze teraz jak są te upały to po kilkunastu minutach szukania w prażącym słońcu mój garret zaczyna wariowac.tj:podzialka przeskakuje od lewej do prawej i wydziela chaotychne sygnaly, zadne wyłączenieiponowne włączenie nie pomaga.po chwili ok 20 min samo ...