Znaleziono 39 wyników

autor: Samotny Wilk
wt mar 09, 2010 10:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Whites 5900/Di PRO SL - przegląd
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5062

Re: Whites 5900/Di PRO SL - przegląd

ale właśnie mam podejrzenia co do niezbyt poprawnego działania sprzętu pisałem o nich w tym wątku m
co prawda miernik niby powrócił do zycia ale mam poważne obawy co do prawdziwości jego wskazań oraz ogólnie prawidłowego działania sprzętu. więc jak jest szansa na wpisanie mnie do kolejki ...
autor: Samotny Wilk
wt mar 09, 2010 9:41 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Whites 5900/Di PRO SL - przegląd
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5062

Whites 5900/Di PRO SL - przegląd

Witam,
chciałbym wysłać do Pana swój sprzęt do przeglądu i dostrojenia przed rozpoczęciem sezonu . Jak wygląda sprawa z terminem i mocami przerobowymi?

Pozdrawiam

Samotny Wilk
autor: Samotny Wilk
sob lis 28, 2009 10:58 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak ustawić Whites 5900 DI PRO SL do poszukiwań w murze?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3224

Re: Jak ustawić Whites 5900 DI PRO SL do poszukiwań w murze?

Witam,
dzięki za rady postaram się sprawdzić i oczywiście o wynikach poinformuje

Pozdrawiam

Samotny Wilk
autor: Samotny Wilk
pt lis 27, 2009 8:35 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak ustawić Whites 5900 DI PRO SL do poszukiwań w murze?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3224

Jak ustawić Whites 5900 DI PRO SL do poszukiwań w murze?

Witam,
mam takie nietypowe pytanie, kolega poprosił mnie o znalezienie pamiątek po dziadku, który zamurował je gdzieś w ścianie (metale szlachetne ) i tu pojawia się pytanie, wiem że cegły w jakiś sposób oddziaływują na wykrywacz jak więc ustawić wykrywacz aby wyeliminować ich wpływ będę wdzięczny ...
autor: Samotny Wilk
pt maja 22, 2009 8:11 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Witam,

powiem krótko, z wywieszonym jęzorem gnałem do empiku po odkrywcę aby poczytać testy na temat sprzętu, który posiadam i stwierdzam że gdybym miał coś takiego w ręku równo rok temu to zaoszczędziłbym sobie wielu nerwów i stresów ponieważ kupiłbym od reki ten sprzęt zamiast sprzętu z ...
autor: Samotny Wilk
ndz kwie 19, 2009 2:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Witam,

I jednak miał Pan racje... dziś na polu wskaźnik umarł Co dziwne chodziłem dziś 2 godziny i było wszystko OK, potem wsadziłem sprzęt do auta i zmieniłem miejscówkę jakieś 1 km dalej bez żadnych dziur po drodze itp. rzeczy żeby trzęsąc uszkodzić sprzęt. Po wyjęciu wykrywacza przed ...
autor: Samotny Wilk
wt mar 17, 2009 5:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Testy zrobione, identyfikacja monet prawidłowa :D
1 cent - penny
25 cent srebro - Quarter
0,5 $ srebro - half
więc wszystko jest wg mnie ok jeśli chodzi o identyfikacje. :D
co dalej??

pozdrawiam

Samotny Wilk
autor: Samotny Wilk
wt mar 17, 2009 9:35 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

to proszę o podanie ceny na maila

pozdrawiam

Samotny Wilk
autor: Samotny Wilk
wt mar 17, 2009 9:06 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Witam

Co do identyfikacji to sprawdzę jeszcze na pewno jak wrócę do domu ale na ostatnim wypadzie to co było na mierniku to wykopywałem czyli jak był pultab to był pultab, jak pierścień wiodący od pocisku czyli miedź pokazywało na penny czyli miedź, ale sprawdzę jeszcze na tych monetach. a co to ...
autor: Samotny Wilk
pn mar 16, 2009 10:28 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Ok,
zrobiłem test w powietrzu. specjalnie zrobiłem to na monetach amerykańskich. i tak

1 cent przy maks zbliżeniu do sondy czyli położeniu wewnątrz jej grubości wskazówka pokazywała prawie 2 cale patrząc powyżej głębokości na target ID to była tak na "75"
25 centów srebro w tej samej pozycji ...
autor: Samotny Wilk
pn mar 16, 2009 9:48 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Zapytam jeszcze czy to że przekłamuje na głębokości może mieć jakieś przełożenie na zasięgi? aha i jak dokładnie przeprowadzić test o którym Pan mówił?

pozdrawiam

Samotny Wilk
autor: Samotny Wilk
ndz mar 15, 2009 11:31 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

dziś sprawdziłem sobie w wolnej chwili. Położyłem zawleczkę od puszki na ziemi i po położeniu sondy na ziemi tak że zawleczka była w środku pomiar wykazywał 2 cale :shock: coś jest chyba nie tak.
autor: Samotny Wilk
pt mar 13, 2009 9:53 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

też ustawiony na "P"
autor: Samotny Wilk
czw mar 12, 2009 1:06 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Właśnie że taki "numer" wyciął mi kilka razy właśnie z fantami o wielkości monety i z samą monetą. Były to kulki od muszkietu, odłamki pierścienia wiodącego, moneta alu PRL :shock: więc nie żadne duże obiekty.
autor: Samotny Wilk
czw mar 12, 2009 12:49 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25501

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

Witam,

nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem, więc piszę tu dalej. Co prawda nie zebrałem się w sobie jeszcze na odwagę aby otworzyć puszkę mojego sprzętu i tak chodzę dalej, ale ostatnio na wypadzie zauważyłem dziwne zachowanie sprzętu. Mówię dziwne dla mnie bo może po prostu jest to związane z ...