Znaleziono 29 wyników

autor: Matis
ndz cze 20, 2010 12:39 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: MXT PRO
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19028

Re: MXT PRO

http://www.youtube.com/watch?v=LngVrH917cU MXT PRO 4 cześci o tym wykrywaczu.
autor: Matis
czw kwie 08, 2010 9:26 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15438

Re: White's Spectrum na allegro

A ile mozna za niego zaplacic zeby nie przeplacic? Przegladam allegro regularnie juz ladnych pare miesiecy i mam juz dosc, musze cos kupic bo ciagnie na wykopki #-o
autor: Matis
śr kwie 07, 2010 11:55 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15438

Re: White's Spectrum na allegro

http://www.allegro.pl/item987347173_whi ... ctrum.html Warto licytowac ten wykrywacz czy nie? I ile mozna by bylo za niego zaplacic?
autor: Matis
wt lut 16, 2010 7:53 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Podświetlenie MXT
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12204

Re: Podświetlenie MXT

autor: Matis
śr sty 27, 2010 11:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MXT z allegro
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3050

Re: MXT z allegro

http://www.allegro.pl/item901225750_wyk ... s_mxt.html
Wchodzić w to czy może lepiej poczekać na wersje 300 ?

Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja47341
autor: Matis
wt sty 19, 2010 11:27 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: z którego wykrywacza-czy mxt czy xlt-da się wycisnąć więcej
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3489

z którego wykrywacza-czy mxt czy xlt-da się wycisnąć więcej

A ja mam takie pytanie, z którego wykrywacza (czy mxt czy xlt) da się wycisnąć więcej jeśli chodzi o zasięg? I jak jest w tych wykrywaczach z dyskryminacją tzn. czy da się nimi jednoznacznie odróżniać żelazo tak jak z Minelabami typu Explorer/Quattro? Wiem że to zależy jak wysoko ustawimy ...
autor: Matis
sob sty 09, 2010 2:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Moneciak do 2tyś pln
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9219

Re: Moneciak do 2tyś pln

A np. MXT z cewka 12' Na czułości takiej jak się w terenie chodzi, a x705 z standardową cewką i z czułością jak wyżej? Jak by się miały jeśli chodzi o depozyty itp.
Aha test MXT przeczytałem i powiem że jestem pod wrażeniem.
autor: Matis
pt sty 08, 2010 9:54 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Moneciak do 2tyś pln
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9219

Re: Moneciak do 2tyś pln

Proscan, wiesz może który wykrywacz jest głębszy? Czy mxt czy x705? Zarówno na militaria jak i monety.
autor: Matis
wt wrz 01, 2009 5:53 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3674

Re: Coś nowego, szybszego po Quattro

Explorera raczej nie, mysle jeszcze nad x705 i mxt i chyba cos z tego wybiore.
autor: Matis
pn sie 31, 2009 9:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3674

Re: Coś nowego, szybszego po Quattro

Po prostu jak macham szybciej i trafie na zelazo, to gdy obok lezy cos z metalu kolorowego dalej daje sygnal na pordzewiale smieci. Dopiero gdy zwolnie to sygnal sie zmienia i to mi przeszkadza gdy chodze w bardzo zasmieconym terenie. MXT ciekawy sprzet myslalem tez nad nim i mam pytanie jak on sie ...
autor: Matis
pn sie 31, 2009 8:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3674

Coś nowego, szybszego po Quattro

Witam
Mam problem szukam czegoś nowego po quattro na drobnice. Chcialbym aby nowy wykrywacz mial mniejszy efekt maskowania i byl "szybszy" z takimi samymi lub wiekszymi zasiegami. Na nowy wykrywacz mam do przeznaczenia 3 tys.

Dziekuje za pomoc.
autor: Matis
wt sie 11, 2009 10:00 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Dzwięki w Quattro - interpretacja
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 9353

Re: Dzwięki w Quattro - interpretacja

Czyli siadla cewka? Ile by kosztowala naprawa.
autor: Matis
ndz sie 09, 2009 11:01 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Dzwięki w Quattro - interpretacja
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 9353

Re: Dzwięki w Quattro - interpretacja

A ja mam inne pytanie co do quattro. Czy tylko ja tak mam ze jak chodze w all metal na sciernisku to quattro caly czas sie wzbudza? Zjechanie z czuloscia malo daje i tez nie chce schodzic nizej 18 bo czulosc na male przedmioty spada.
autor: Matis
wt mar 17, 2009 8:01 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Whites "Vision" ???
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 46986

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Na pewno będzie każdy tylko nie polski jak to zawsze jest :|