Znaleziono 29 wyników
- ndz cze 20, 2010 12:39 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: MXT PRO
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19028
Re: MXT PRO
http://www.youtube.com/watch?v=LngVrH917cU MXT PRO 4 cześci o tym wykrywaczu.
- czw kwie 08, 2010 9:26 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 15438
Re: White's Spectrum na allegro
A ile mozna za niego zaplacic zeby nie przeplacic? Przegladam allegro regularnie juz ladnych pare miesiecy i mam juz dosc, musze cos kupic bo ciagnie na wykopki 

- śr kwie 07, 2010 11:55 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 15438
Re: White's Spectrum na allegro
http://www.allegro.pl/item987347173_whi ... ctrum.html Warto licytowac ten wykrywacz czy nie? I ile mozna by bylo za niego zaplacic?
- wt lut 16, 2010 7:53 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Podświetlenie MXT
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 12204
- ndz sty 31, 2010 6:35 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Teknetics T2 a F75
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 46165
- śr sty 27, 2010 11:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MXT z allegro
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3050
Re: MXT z allegro
http://www.allegro.pl/item901225750_wyk ... s_mxt.html
Wchodzić w to czy może lepiej poczekać na wersje 300 ?
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja47341
Wchodzić w to czy może lepiej poczekać na wersje 300 ?
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja47341
- wt sty 19, 2010 11:27 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: z którego wykrywacza-czy mxt czy xlt-da się wycisnąć więcej
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3489
z którego wykrywacza-czy mxt czy xlt-da się wycisnąć więcej
A ja mam takie pytanie, z którego wykrywacza (czy mxt czy xlt) da się wycisnąć więcej jeśli chodzi o zasięg? I jak jest w tych wykrywaczach z dyskryminacją tzn. czy da się nimi jednoznacznie odróżniać żelazo tak jak z Minelabami typu Explorer/Quattro? Wiem że to zależy jak wysoko ustawimy ...
- sob sty 09, 2010 2:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Moneciak do 2tyś pln
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9219
Re: Moneciak do 2tyś pln
A np. MXT z cewka 12' Na czułości takiej jak się w terenie chodzi, a x705 z standardową cewką i z czułością jak wyżej? Jak by się miały jeśli chodzi o depozyty itp.
Aha test MXT przeczytałem i powiem że jestem pod wrażeniem.
Aha test MXT przeczytałem i powiem że jestem pod wrażeniem.
- pt sty 08, 2010 9:54 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Moneciak do 2tyś pln
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9219
Re: Moneciak do 2tyś pln
Proscan, wiesz może który wykrywacz jest głębszy? Czy mxt czy x705? Zarówno na militaria jak i monety.
- wt wrz 01, 2009 5:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3674
Re: Coś nowego, szybszego po Quattro
Explorera raczej nie, mysle jeszcze nad x705 i mxt i chyba cos z tego wybiore.
- pn sie 31, 2009 9:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3674
Re: Coś nowego, szybszego po Quattro
Po prostu jak macham szybciej i trafie na zelazo, to gdy obok lezy cos z metalu kolorowego dalej daje sygnal na pordzewiale smieci. Dopiero gdy zwolnie to sygnal sie zmienia i to mi przeszkadza gdy chodze w bardzo zasmieconym terenie. MXT ciekawy sprzet myslalem tez nad nim i mam pytanie jak on sie ...
- pn sie 31, 2009 8:28 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś nowego, szybszego po Quattro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3674
Coś nowego, szybszego po Quattro
Witam
Mam problem szukam czegoś nowego po quattro na drobnice. Chcialbym aby nowy wykrywacz mial mniejszy efekt maskowania i byl "szybszy" z takimi samymi lub wiekszymi zasiegami. Na nowy wykrywacz mam do przeznaczenia 3 tys.
Dziekuje za pomoc.
Mam problem szukam czegoś nowego po quattro na drobnice. Chcialbym aby nowy wykrywacz mial mniejszy efekt maskowania i byl "szybszy" z takimi samymi lub wiekszymi zasiegami. Na nowy wykrywacz mam do przeznaczenia 3 tys.
Dziekuje za pomoc.
- wt sie 11, 2009 10:00 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Dzwięki w Quattro - interpretacja
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 9353
Re: Dzwięki w Quattro - interpretacja
Czyli siadla cewka? Ile by kosztowala naprawa.
- ndz sie 09, 2009 11:01 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Dzwięki w Quattro - interpretacja
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 9353
Re: Dzwięki w Quattro - interpretacja
A ja mam inne pytanie co do quattro. Czy tylko ja tak mam ze jak chodze w all metal na sciernisku to quattro caly czas sie wzbudza? Zjechanie z czuloscia malo daje i tez nie chce schodzic nizej 18 bo czulosc na male przedmioty spada.
- wt mar 17, 2009 8:01 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Whites "Vision" ???
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 46986
Re: Nowy Whites "Vision" ???
Na pewno będzie każdy tylko nie polski jak to zawsze jest 